Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Primislao1987

Rozwiązany: Czy to wina karty graficznej....

Polecane posty

Witam.Mam taki problem mam win7 przegladałem internet i nagle komputer zaczoł się przycinać nawet kursor klatkował po czym zrobił się czarny ekran i żadnej reakcij.Zrobiłem reset i po pojawieniu sie biosu jest taki ekran jak w linkach poniżej......Dodam że jak już się uruchomi system to ekran jest normalny z tym że w rozdzielczości 800x600 .W menadzerze zadań jest jakiś oroblem z kartą graficzną przy sterowniku jest wykrzyknik dodam że sterowniki najnowsze grafika to Geforce 9800 Galaxy 1GB.

http://naforum.zapodaj.net/2e5946910880.jpg.html

http://naforum.zapodaj.net/239fe5dd621d.jpg.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro artefakty są już w BIOSie i system zgłasza problemy z karta graficzną, to wypada założyć, że problem leży po jej stronie. Czy masz możliwość sprawdzenia karty na innym komputerze, żeby się upewnić?

Tak sprawdziłem na innym kompie wina karty...Przy okazji jaka kartę polecacie do 300złNową?Nie chce narazie w lepszą inwestować bo nie długo i tak całego kompa zmieniam...Dzięki za Pomoc Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj pełną specyfikację swojego komputera (w tym markę, model i moc zasilacza).

Drobny problem jest taki, że nowe karty za ~300zł będą mieć bardzo kiepski stosunek wydajności do ceny (aczkolwiek oczywiście będą szybsze od Twojej starej). Może lepiej by było się zdecydować na używaną kartę na gwarancji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj pełną specyfikację swojego komputera (w tym markę, model i moc zasilacza).

Drobny problem jest taki, że nowe karty za ~300zł będą mieć bardzo kiepski stosunek wydajności do ceny (aczkolwiek oczywiście będą szybsze od Twojej starej). Może lepiej by było się zdecydować na używaną kartę na gwarancji.

Procesor:Core2 Duo 5200.Grafika jak wyżej 3gb ramu.Zasilacz 500w.Płyta główna EP31 DS3L Gigabyte
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...