Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bezim

Rozdzielacz mini jack i t's

Polecane posty

No więc tak gram w lol'a, na t'sie mam ludzi (na słuchawkach) a dźwięk z lol'a z wbudowanych głośników (beznadziejna jakość to wyciszam). No to kupiłem sobie rozdzielacz mini jack, podpinam słuchawki i głośniki i jest dźwięk w obu. I tu jest problem t's mam zarówno na głośnikach i słuchawkach a reszta z wbudowanych -.-. Narazie nie chcę mi się bawić w konfigurowanie itd. Gdzieś tam wyczytałem że trzeba mieć 2 karty muzyczne(dźwiękowe?) żeby dźwięki były osobne, no bo przecież tak to ma działać. Znalazłem jeszcze coś takiego ale mam lapka i szczerze nie mam pojęcia jak miałbym 2 kartę umieścić(tak nie ogarnaim bo tylko gram na lapku smile_prosty.gif ) "Jeśli chcesz, aby jednocześnie na słuchawkach i głośnikach grały różne źródła (np na słuchawkach winamp, na głośnikach film) to albo potrzebujesz 2 kart albo głośniki podłączone przez złącze cyfrowe a słuchawki przez analogi." I jeżeli jedyne rozwiązanie to prosiłbym żeby ktoś podpowiedział jak to działa, wygląda, i czy nie będzie tak że tylko jedna karta będzie działać. No to dzięki z góry za pomoc, i sory że taki długi ale naprawdę nie chcę mi się samemu tego robić confused_prosty.gif.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...