Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

enigmas30

Pytanie putty,sshd,proxifier,proxy

Polecane posty

Mój brat ma neostradę 10mb w innym mieście ja mam internet ze stałym ip 50mb. Pytanie brzmi czy jest możliwość abym miał u siebie jego ip i swoje i np przy korzystaniu z pewnej gry ustawić w programie proxifier aby łączyła się z jego internetu ale u mnie w domu. Wszystko działa ok gdy używam mojego ip i wykupionego proxy socks5 wtedy gram z mojego ip i z drugiego proxy jednocześnie ponieważ gra ma ograniczenia. Dlatego pytam czy jest możliwość łączyć się na podobnej zasadzie jak proxy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś postawił VPNa, to w teorii można przetunelować cały ruch lub też ruch, który łączy się z wybranymi IPkami. Problem jest taki, że to Ty chcesz się łączyć przez IP brata, a to nieco komplikuje, bo Neostrada nie ma stałego IP. W każdym bądź razie jest to wykonalne, pytanie tylko czy jest sens.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm może inaczej chodzi mi o grę diablo 2, więc tak:

Gdy gram u siebie z mojego komputera i mojego internetu mogę wejść tylko 4 postaciami do jednej gry (takie ograniczenie), jak chcę dołączyć kolejnymi 4ema to muszę mieć inny adres ip. Do tej pory łączyłem się za pomocą proxy serwer miałem ip port socks5 i w programie "Proxifier" ustawiałem aby gra łączyła się przez proxy te 4 postacie a 4 normalnie wszystko działa. Ale proxy są płatne dość sporo bo darmowe to bubel i wysokie pingi. Myślałem, że jest dużo innych opcji np. drugi router, ustawienie proxy u siebie w sieci, połączenie w tunel z neostrada itd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...