Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

youngbuck

Sterownik ekranu przestał działać

Polecane posty

Witam,

Gram w bardzo dużo gier, ale najwięcej czasu spędzam w CS:GO. Miło mi się gra już te półtorej roku aż tu nagle przyszedł updejt z rewolwerem i zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Otóż wchodząc do gry rankingowej (ważne, gdyż innych trybów to nie dotyczy) po zagraniu około minuty obraz zaczyna mi się zacinać, nie mogę go "alt-tabnąć" ani włączyć menedżera zadań, przez co jestem zmuszony do restartu komputera. I tak w kółko - nie mogę zagrać gry gdyż ciągle mi się zacina. Sprzęt mam jak najbardziej odpowiedni, gram na najniższych ustawieniach w grze (przyzwyczajenie z CS 1.6), inne gry mi śmigają równo na średnich i wysokich detalach, połączenie z internetem również mam stabilne. Nie wiem co mam począć. Proszę o pomoc :(

Screena błędu niestety nie mam bo mi wykrzacza ciągle, ale widziałem raz dymek z napisem "Sterownik ekranu przestał działać ale odzyskał sprawność" i był tam jakiś numer, lecz nie jestem w stanie go podać.

Karta graficzna: GeForce GTX 560 Ti

Procesor: i7-2600 CPU @ 3.40 GHz

RAM: 8 GB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wyglądają temperatury, gdyż nie wiem jak to zmierzyć, jednakże podczas ścinki komputer zaczyna buczeć jak jakiś odrzutowiec, czyli mam wrażenie ze strasznie się nagrzewa. Ale jeszcze raz powtórzę - gram tak samo od 2 lat i nigdy nie miała miejsce sytuacja, żeby coś mi się przegrzewało.

Własnie nie wiem czy problemem nie mogą być najnowsze sterowniki zainstalowane przez program GeForce Experience, gdyż jakiś czas temu je instalowałem, ale było to było jeszcze przed ta całą sytuacją. jednakże nie wiem jak usunąć te sterowniki, gdyż program je automatycznie updejtuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...