Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wielim229

Częste Blue screeny/Wyłącznie komputera

Polecane posty

Witam!

Ostatnio miałem czyszczonego całkowicie kompa pod nowy procesor Amd A10-7870K i od tego czasu zaczęły się problemy. Procesor ma zintegrowaną kartę graficzną Radeon R7 a podczas gry w niewymagającą za wysokich wymagań Europe Universalis IV wyskakuje mi informacja o braku karty mającej 512mb a w sprzętach systemowych normalnie ona widnieje. Po jakimś czasie gra się uruchamia a po około 20-30min się albo komputer resetuje lub wyłącza lub pojawia się blue screen.Podobnie sprawa wygląda z Wiedźminem 3 lecz tu gra normalnie się włącza lecz z podobnym finałem. Za to w Cs Go gra czasami bywa stablina lecz czasami wyłącza się 2razy w ciągu 5min. Osobiście uważam że może być to za słaby obecnie zasilacz lecz znajomy informatyk wytłumaczył że ten sprzęt nie wymaga lepszego.

Windows 7 x64

Procek- Amd A10-7870K

Karta zintegrowana- Radeon R7

Ramy - hyperx savage 2x4gb 2400mhz

Płyta Głowna- Asrock FM2A88M-HD+ z biosem 3.1 (chyba najnowszy)

Zasilacz- Feel III-350ATX

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa najsensowniejsze to VS 450 (dłuższa gwarancja)/Vero L1 500W (nieco więcej mocy, krótsza gwarancja, ale D2D), choć jeżeli nie planujesz przerabiania tej maszynki na jakiegoś gamingowego potworka, to lepszy może się okazać Antec VPF 350 - co prawda mocą i okablowaniem (liczba wtyczek, ale też długość kabli) przegrywa z wcześniejszymi, ale w zamian ma lepsze bebechy (niezależna regulacja napięć).

A jeżeli zupełnie wykluczasz upgrade tego komputera, to akceptowalnym pomysłem wydaje się też zakup Fortrona z allegro - 70 zł (z darmowym kurierem) za pewny zasilacz z 3-letnią gwarancją to całkiem niezły deal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...