Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Isek

Problem z wyświetlaniem grafiki w przeglądarce i aktualizacją sterowników graficznych

Polecane posty

Hej!

Od wczoraj pojawił się u mnie ten problem. Na niektórych stronach, obrazy nie wyświetlają się prawidłowo, lub ich całkowicie brakuje. Np. na takim youtubie większość filmików ma tylko biały obrazek zamiast tego właściwego. W niektórych grach na przeglądarce także nie wszystko się wyświetla. Jednak nie dotyczy to wszystkich stron.

Jak myślicie, czego to może być wina? Dodam, że korzystam z przeglądarki google chrome.

Nie mogę także zaktualizować sterowników do karty graficznej. Występuje błąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd konkretny nie występuje, tylko brakuje wyświetlania niektórych grafik. A przy sterownikach, to pokazuje się, że nie można się połączyć z Nvidia.

Dodam właśnie, że np jak korzystam z Facebook, to cały czas zmieniają mi się okienka, jakbym klikał na wszystko co popadnie. Nie są to jednak żadne reklamy, a nic z tym związanego. Komputer oczywiście skanowałem, i nie znalazło żadnych wirusów.

System to Windows 7

Tutaj konfiguracja:

Intel core i5 4690k, Msi Gtx 970 gaming 4g, Asrock z97 Pro4, Crucial Ballistix 2x4GB 1600Mhz, Crucial Mx100 256GB, Seagate Barracuda 1tb, SPC Gladius x60, Thermaltake smart se modular 530w

Kurczę, dodam jeszcze, że mam inne niektóre emotki na jednym forum. Właśnie mi się pojawiły. Wydaje mi się, że to jest wirus, i to cholernie mocny, bo nie mogę go niczym znaleźć. Użyłem MalwareBytes, wyszukało mi niby 222 zagrożenia, usunęło, ale to nic nie dało. Avast nic nie znajduje. Emotki na forach wyglądają inaczej. Od dłuższego czasu nic nie pobierałem. Teraz zainstalowałem Mozillę, i wszystko działa normalnie. Jednak co jest nie tak? Chciałbym z Chrome korzystać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...