Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nedved

Rozwiązany: Problem z mikrofonem

Polecane posty

Hej

Mam tani mikron, który podczepiam sobie do kołnierza mojej koszulki. Ogólnie wyłapuje mnie całkiem nieźle i wgl. Ale mam problem z szumem. Nie wiem jak się go pozbyć. Używałem już audacity, redukcji szumów w różnych formatach lecz to nic nie daje. Zawsze jak coś mówię, czy nie, da się słyszeć szum (dźwięk który wytwarza mikrofon?). Myślę sobie - na pewno to wina tego, że jest tani. Tylko, że jakoś widziałem inne, tańsze mikrofony w pracy i tam się jakoś można było pozbyć tych szumów. Zaopatrzyć się w lepszy mikrofon czy inaczej podejść do tematu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dźwiękowa z integrowana. Zgodzę się, że niektóre tanie mikrofony w testach wypadają bardzo dobrze (dorównują studyjnym), ale to dlatego, że karta dźwiękowa bynajmniej nie jest scalona z płytą główna. Mógłbyś zainwestować w mikrofon usb (one posiadają zewnętrzną kartę dźwiękową, ale trochę kosztuje), lub kupić kartę dźwiękową (obstawiam, że za 100 zł używkę można już dobrą znaleźć). Sam widziałem test mikrofonu za około 40 zł, i z zewnętrzną kartą dźwiękową dorównywał swoim droższym odpowiednikom. No chyba, że pogodzisz się z szumami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...