Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moris514

Rozwiązany: Karta graficzna

Polecane posty

Która prawdopodobnie poległa. Wyświetla tylko początek biosu, czyli w środowisku 2d teoretycznie pracuje (ale też nie do końca). I czy jest sens grzania jej w piekarniku (w serwisie powiedzieli, że się nie opłaca naprawiać, cenowo moim zdaniem też nie)? Dodam, że miałem pewną przypadłość fermiego "Sterownik ekranu..."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu przepraszam za dublowanie postu. Otóż mam okazję kupić HD 6870 HIS... więc pożyczyłem, żeby sprawdzić czy u mnie odpali i ku mojemu zdziwieniu, podobna sytuacja jak w przypadku GTX 465. Pojawia się bios, po czym szybko znika, pojawia się też pulpit po włączeniu na ok. 5 sekund i znów znika (monitor jest włączony, przycisk on/off na nim się świeci). Oczywiście karta graficzna u kolegi działała. Jako, że nie mam jak przetestować swojej, to waszym zdaniem padł zasilacz czy płyta główna. Zasilacz to Chieftec 80+ Bronze, kupiłem używany (bez gwarancji), ogólnie zauważyłem białą gumę w środku, ale wyczytałem, że to do utrzymania tranzystora. Czy będzie mnie czekała wymiana zasilacza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...