Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cupial007

Karta Graficzna zbyt wysoka temperatura!

Polecane posty

Jakie masz sterowniki? Jeśli najnowsze, to sprawdź, czy wentylatory wchodzą na odpowiednie obroty. W najnowszych sterownikach jest bug, który powoduje, że u niektórych kontroler obrotów wentylatora nie działa jak należy i blokuje się na jakiejś wartości niezależnie od temperatury.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, w takim razie zainstaluj sterowniki w werji 15.11.1 (beta), w których błąd jest poprawiony lub wróć do wcześniejszych i sprawdź wtedy.

Skoro sam nie potrafisz znaleźć miejsca, w którym zmienia się te ustawienia, to lepiej sam ich nie ruszaj, bo możesz coś zepsuć. Karty raczej nie spalisz, ale wydajność może na tym ucierpieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach globalnych masz manualnie ustawioną prędkość obrotów wentylatora na 30% i pewnie stąd te temperatury.

Wrzuć jeszcze screen z zakładki System > Przegląd. Bo wygląda to tak, jakby się 15.11.1 z jakichś powodów nie zainstalowało (tzn. nadal występuje bug, który ten sterownik powinien naprawić).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten AMD OverDrive w sterowniku pokazuję ustawienia fabryczne(w globalnych OverDrive) nie profilach bo nie tworzyłem karty bo ja nic nie przestawiałem nic nie kręciłem a na pulpicie pokazuje mi 33-36 C że ma karta w spoczynku czy tyle powinna mieć a obrót wentyli 20%,aktywność 0%?,sterowanie zasilaniem ustawiona oryginalnie w sterowniku nic nie przestawiane,prędkość went.(automatyczna)wył. Czy to są poprawne temperatury?

Jak to sie ma z tymi profilami z grami co tworzą się automatycznie czy jak grę odpalam z pulpitu to chodzi z moimi ustawieniami? a jak ze sterownika z profilu to z optymalizacją AMD? bo jestem ciekawy jak to działa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...