Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Leniwy

Rozwiązany: Użyciu GPU - ilość FPS'ów w grach

Polecane posty

Więc mając taki komputer mam wrażenie, że w takich tytułach jak, np. CS:GO, Saints Row 4 powinienem osiągać większe ilość fps, obecnie na ustawieniach wysokich w CS:Go mam jakieś 60-70 fpsów, a w przypadku ustawienia wysokich ustawień w SR 4 odczuwalne są ścinki.

S.P.E.C.Y.F.I.K.A.C.J.A:

CPU - I5-4460 3.20GHz

GPU - MSI GTX 960 GAMING 2GB GDDR5

RAM - 8GB

ZASILACZ - CORSAIR VS 450W

PŁYTA GŁÓWNA - GA-B85M-D3H

W NVIDIA GeForce Experience sprawdziłem użycie GPU mając włączonego CS'a i pokazuję mi, że ucie wynosi AŻ 0%.

Prosiłbym coś doradzić, mogę zawsze sprawdzić użyciu GPU za pomocą innego programu.

Może posiadanie 70 fpsów nie jest tragedią, ale wydaję mi się, że skoro wydałem takie, a nie inne pieniądze powinno ich być trochę więcej. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Reborn12

Może to banalne ale jak grasz w gry to masz ustawione w opcjach zasilania Wysoka Wydajność? Wtedy uzyskasz najlepszą wydajność, od biedy może być też zrównoważony,ale jak dasz na oszczędzanie energii to nic dziwnego, że masz dropy fps.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to banalne ale jak grasz w gry to masz ustawione w opcjach zasilania Wysoka Wydajność? Wtedy uzyskasz najlepszą wydajność, od biedy może być też zrównoważony,ale jak dasz na oszczędzanie energii to nic dziwnego, że masz dropy fps.

Akurat oszczędzanie energii nie jest ustawione + dropów fpsów nie mam, jest to najcześciej stałe 70 fps.

Podłączyłeś monitor do dobrej karty graficznej?

Okazało się, że monitor był podłączony do płyty głównej (rozpacz.gif ), po podłączeniu do GPU wszystko pięknie śmiga, ~300 fps na najwyższych ustawieniach mam (w CS:GO).

Więc temat można zamknąć, dziękuje za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...