Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

UndeadALK

Rozwiązany: Czym spowodowane może być ogromne zużycie RAM-u?

Polecane posty

Z góry uprzedzam, że nie jestem pewien czy to właściwe miejsce do pisania tego, ale po nagłówkach nic lepszego nie znalazłem. Podejrzewam, że powodem problemu jest właśnie jakiś program/wirus/sterownik lub jego brak. Czytałem, że to może to być też kwestia czegoś z Win 10, ale żeby aż ponad 10 GB? To chyba niemożliwe? Sytuacja wygląda od samego włączenia tak jak na screenach. Z 16 GB RAM-u od samego włączenia zajętych jest około 11-12. Komputer nowy, składany na tym właśnie samym forum biggrin_prosty.gif Sprawdza się ogólnie świetnie, tylko niedawno się właśnie ten problem zaczął.

Na liście tych procesów jest może z 400 MB zajętego. Żadnych syfów mieć nie powinienem. Używam niby tylko avasta darmowego, ale na żadne mocno wątpliwe strony nie wbijałem. Pirackich gier nie mam, trochę modów do Skyrima najwyżej.

EDIT

Próbowałem tego

i nie dało nic. To z kolej nie chce mi działać http://www.ibtimes.c...e-issue-1514199 . Pomimo, że mam to zainstalowane w tym samym miejscu, jest napisane, że nic tam nie ma ^^

EDIT 2

Dobra, wystarczyło posiedzieć 5 godzin przed kompem i w końcu w jednym z komentarzy w tym drugim linku znalazłem metodę, która działa. Jeśli ktoś ma ten sam problem to:

REGISTRY UPDATE

* Start > regedit (type regedit after clicking Start)

* HKEY_LOCAL_MACHINE > SYSTEM > CurrentControlSet > Control > Session Manager > Memory Management

* Right click ClearPageFileAtShutDown > Modify > change Value Data to 1.

CONTROL PANEL UPDATE

* Control Panel > System and Security > System > Advanced system settings > Performance > Settings > Virtual memory

* Uncheck "Automatically manage paging file size for all drives"

* Check "System managed size" button

* Reboot

post-969809-0-51149600-1448552653_thumb.

post-969809-0-42811900-1448552658_thumb.

post-969809-0-66909100-1448552662_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...