Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piter22681

słuchawka działa na zmiane (raz na lewej,raz na prawej)

Polecane posty

Witam! Mam problem z moimi słuchawkami. Są to słuchawki marki Pioneer i kosztowały mnie ok. 250 zł. Konkretnie to Pioneer SE-MJ751. Mam już je rok. Używałem je przez cały rok szkolny i nie narzekałem. Odłożyłem słuchawki na półkę na jakieś 2 tygodnie (nikt ich nie ruszał , ani ja).

Nagle chciałem sobie posłuchać,poczuć tę moc słuchawek i o to jest problem.

Słuchawki po podłączeniu do telefonu czy komputera działa na jedną słuchawkę (lewa). Jak tak lekko wcisnę do wejścia to zamiast grać na prawej to gra na lewą,a prawa nie działa,a chwilowo działają obie strony. Co może być przyczyną? Ja stawiam na kabel albo wejście,ale lepiej jakbym się spytał tych co się znają,bo tutaj są tacy na pewno ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że nie zmieniłeś nic w konfiguracji? Bo brzmi mi to jak normalny problem z 4-pinowym wtykiem. Spróbuj wcisnąć wtyk do końca, a następnie wcisnąć któryś przycisk na kablu - jeżeli pełen dźwięk choć na chwilę powróci, to problem mamy zlokalizowany. I jeżeli dobrze widzę, że do słuchawek wchodzi normalny wtyk 3-pinowy, to wystarczy podmienić kabel na jakiś inny, z dwoma wtykami 3-pin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic w konfiguracji biggrin_prosty.gif Nie wiem nawet co tam można skonfigurować ;d Ale wkładam do telefonu czy do komputera to te same efekty co pisałem. W sumie to używałem przedłużacza z jacka na aux. Nie samego kabla,ale jak sam kabel podlacze do telefonu to tylko na lewą działa,a do kompa mi się wejście coś zrypało,to używałem tego przedłużacza,bo wtedy coś działa (Mówię,jak wcisne bardziej to na lewą,a jak trochę wyłoże to na prawą ;d Właśnie ten kabel od słuchawek to jest 3 pinowy od jednej i drugiej strony,oryginalny od pionnera,a ten przedłużacz to 4 pinowy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...