Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

April

Uszkodzony system czy dysk?

Polecane posty

Witam, mam od dłuższego czasu problem.

W marcu tego roku wymieniałem cały swój pc. Działał bez zarzutu aż do pewnego momentu dysk zacząłbyś używany w 100%. Mam w menedżerze zadań tak przynajmniej napisane. Szukałem rozwiązania w internecie i wyłączyłem kilka rzeczy takie jak indeksowanie plików, automatyczna defragmentacja i wstępne ładowanie pamięci. Pomogło mi to na jakiś czas, na około tydzień. Teraz znowu sytuacja się powtarza i przy każdym uruchomieniu komputera przez około 1 - 2 minuty dysk jest używany w 100% i potem spada do normy ale i tak mam co jakiś czas skoki do 100%.

Nie wiem co może być tego przyczyną, skanowałem antywirusem i bawiłem się tym co wymieniłem wyżej ale niewiele to zmienia.

Parametry to : windows 8.1 64bit, 8gb ram, amd fx8350 4.00ghz i karta geforce gtx970.

Mam też problemy w grach, które do tej pory działały bez zarzutu. Ostatnio zainstalowałem Wiedźmina 3 po raz drugi i gra chodziła mi miesiąc temu na najwyższych ustawieniach w stałych 60 klatkach, a teraz potrafi się zacinać co jakiś czas nawet na najniższych.

Prosiłbym o pomoc, rady co zrobić albo sugestie co może być przyczyną tego użycia dysku ;_;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...