Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mikoma

Flash Player a programy.

Polecane posty

Hej.

Od pewnego czasu męczę się z różnymi programami edukacyjnymi (do pracy w szkole... ) które są napisane we Flashu.Moja mama uczy kilku takich aspergerów i potrzebuje je uruchomić na starym lapku (prywatny) który ma na swoim pokładzie Windowsa XP. Działa on nawet w miare jak na swoje lata. Przeczytałem już kilka poradników na ten temat i wszystkie jednym chórem mówią, że FP jest teraz instalowany wraz z Chrome i nie potrzeba już go samemu instalować. Sielanka, co nie... ?? Szkoda, że wszystko co jest w tym cudownym czymś napisane działa... ale tak na pół gwizdka. Raz się coś wyświetli... raz nie. U mnie (na mojej w miarę nowej stacjonarce z Windowsem 10) w ogóle taki programik odmawia współpracy. Warto jednak wspomnieć, że wcześniej testowany program, również na Flashu, uruchamiał się bez problemu. Nie wiem w sumie co mam robić bo już testowałem bardzo wiele możliwości i nie potrafiłem sobie z tym poradzić. Trochę, smutno mi się robi, gdy dodatkowo dowiedziałem się, że seria 6 takich Flashowych cudeniek kosztuje... bagatela 500 zł.

Jakby nie mogli robić tych programów w czymś bardziej ludzkim...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...