Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miszla

Rozwiązany: Nie mogę zaktualizować sterowników do karty graficznej

Polecane posty

Ostatnio zdałam sobie sprawę, że nie mam włączonych aktualizacji do windowsa i od czasu kupna komputera system nie był aktualizowany. Zaktualizowałam go więc i wszystko było fajnie, do czasu, aż nie postanowiłam uruchomić gry. Akurat ogrywam Assassins Creed II. Samo menu się zacinało i nie byłam w stanie nawet kliknąć kontynuuj, czy co tam jest. Miałam już kiedyś podobny problem, więc wiedziałam, że muszę zaktualizować sterowniki. Pobrałam najnowsze, czekam, aż się zainstalują, a tu niespodzianka: Niepowodzenie. Po prostu, jest lista składników do zainstalowania, a obok nich: nie powiodło się. Wchodzę do menadżera zadań, żeby coś pokombinować, a tu nie ma zakładki z kartami graficznymi. Tylko w innych urządzeniach "Display". Przypomiało mi się, że pół roku temu miałam coś podobnego. Wtedy odinstalowałam wszystkie poprzednie składniki w stylu sterowniki graficzne, czy 3D display i wszystko ładnie sie naprawiło. I tym razem odinstalowałam i niestety nadal sterowników zainstalować nie mogę. Karta to GTX 960, system WIndows 8.1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...