Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MakeMyDay

Sterowniki do zintegrowanej karty

Polecane posty

Witam.

Jestem posiadaczem mojego pierwszego laptopa w życiu (Lenovo Thinkpad E540), który ma w sobie zintegrowaną kartę graficzną Intel HD Graphics 4600. Ostatnio doszedłem do wniosku, że zaktualizuję sterowniki i szukałem na stronie intela jakichś driversów dla mojej karty. Niestety każde, które ściągałem dawały mi komunikat, że dane sterowniki nie są przeznaczone dla Twojego sprzętu. Po pewnym czasie zacząłem wątpić czy aby na pewno stery do zintegrowanej karty instaluje się tak samo jak w normalnym komputerze.

Czy mógłbym prosić o rady? W jaki sposób aktualizować sterowniki w laptopie? Czy jest to możliwe? Może powinienem poszukać jakichś sterowników płyty głównej? Nie mam pojęcia, liczę na pomoc :).

Pozdrawiam,

Wojtek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://scr.hu/5c3i/e7i3i

To mi się właśnie wyświetla, gdy próbuję zainstalować stery ze strony intela (windows 7, 64bity).

Ten program do upgradu jedyne co zrobił to zupgradował hotspotowanie wifi.

Laptop ma troszkę ponad rok. Domyślam się, że przez ten czas wyszły nowsze sterowniki od tych, które mam ja. Nie czaję tylko dlaczego mam te błędy. Dodam, że laptop kupiony w Stanach, nie wiem czy to coś zmienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...