Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 13/2015

Polecane posty

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 13/2015

Bonus

- kod do LoL o wartości ok 25 zł (totem Dravena (640RP) + dopalacz punktów zwycięstwa na 4 wygrane (290RP))

Pełne wersje (3 DVD)

4. The Few PL

3. Lego Bionicle ENG

2. Heroes of Might & Magic III: Złota Edycja PL (+ dodatki, mapy, mody, kampanie, soundtrack i inne)

1. Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist PL (Uplay) - 3 DVD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam aby w numerze 200 było coś ciekawego, dlatego też nie liczę na to że teraz będzie inaczej. Jest teraz mnóstwo gier mmo a wy skupiacie się w kółko na world of tanks i league of legends które jak dla mnie są nie ciekawe i nie warte grania w nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoho, to bez przecieków tym razem? Widziałem przeciek z lolem, a tu nagle w poście na górze się pojawiło wszystko. No to tak, skomentujmy to po kolei. LoL mnie nie kręci jakoś specjalnie. The Few jakoś nie kojarzę, ale nie wygląda na coś szczególnie fasycynujacego po wpisaniu do przeglądarki. Lego Bionicle to już nie wiem skąd wykopaliście. Nawet zapomnialem, że taka gra istnieje ;). Za M&M III szacun, ale jednak Fallout 4 i jakieś pierwsze egzaminy w tym roku przede mną, więc za długa gra na ten czas. Z Blacklist natomiast się niemożliwie cieszę. Od jakichś paru lat nie kupiłem żadnej gry Ubisoftu, ale generalnie większość przechodziłem jako pełniaki z cdactiona. Bo akurat jak dla mnie te 16 złotych są warte :). Idealny pełniak typu - zagram jak będzie dodatkiem do pisma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdykam, świetnie :P czaiłem się na Splinter Cella ale za każdym razem uplay mnie od niego odganiał ;)

Na resztę pełniaków przymykam oko ;)

Czytania też będzie a bff ucieszy się z kodów do lola :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Few PL - jestem na "tak" :ok: ;

Lego Bionicle ENG - czy ja wiem ... może kiedyś ją uruchomię;

Heroes of Might & Magic III: Złota Edycja PL (+ dodatki, mapy, mody, kampanie, soundtrack i inne) - odebrało mi mowę i zabrakło słów ... dlatego: :klaszcze: (dziękuję)

Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist PL (Uplay) 3 DVD - fajna gra :icon_smile: (choć i tak bardziej cieszę się z trzeciej części Heroesów :icon_wink: ).

Wniosek? Numer zakupię z całą pewnością. :icon_smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...