Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muszonik

Problem: klawiatura i poskie znaki

Polecane posty

Słuchajcie, mam taki śmieszny problem. Kilka dni temu złamałem kabel w klawiaturze, kupiłem nową, jest fajna, tylko ma jeden feler: nie odbija dużej litery "ś". Wszystkie inne, polskie znaki działają, mają dużą i małą literę jak Bóg przykazał, małe "ś" działa, nie ma tylko dużego.

Klawiatura na 100% nie jest włączona na układ programisty, sprawdzałem w panelu sterowania, wszystko jest w porządku...

Ma ktoś pomysł, co z tym fantem zrobić i co może być przyczyną?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie jakiś program blokuje ci skrót do litery Ś, gdyż korzysta z kombinacji Shift+Alt+S.

Masz może kartę graficzną AMD? Jeśli tak, rozwiń zasobnik przt zegarze systemowy, wybierz AMD Catalyst Center, wejdź w zakładkę hot keys (klawisze dostępu/skrótów) i zmień skrót Shit+Alt+S na skrót bez S, np. Shift+Alt+M.

Jeśli nie, sprawdź programy w autostarcie - wyłącz wszystkie, uruchom PC ponownie i sprawdź, czy problem nadal występuje. Jeśli problem ustąpił, musisz dojść do tego, który program blokuje literę Ś. Zatem włączaj pojedynczo kolejne programy, które uprzednio wyłączyłeś, restart PC i sprawdzasz, czy problem nadal się pojawia.

Natomiast jeśli masz jakieś urządzenia HP, to sprawdź ten temat: http://helpdeski.pl/brak-litery-s-komputer-hp/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...