Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninpo

Rozwiązany: Synchronizacja Pionowa

Polecane posty

Witam

Mam pewien problem odnośnie obrazu. Przy oglądaniu filmów w media player classic albo filmików na YouTube obraz mi się rozcina od braku synchronizacji co najlepsze w grach totalnie nie mam tego problemu gdyż w grze ustawie synchronizacje to ona działa a gdy ja wyłączę to obraz owszem rozcina się ale sporadycznie i nie tak zauważalnie często jak w przypadku YouTube czy filmów. Druga sprawa grzebając w sterownikach od karty graficznej (Nvidia GTX 960) ustawiałem synchronizacje żeby była włączona non stop w przypadku odpalania chrome lub MPC i dalej to samo nic się nie zmienia przestawiałem już wszystkie suwaki w sterownikach od karty graficznej i nic czy jest włączona czy nie to wszystko jest bez zmian tak jakby od tego nie zależało.

Karta graficzna Geforce 960 sterowniki aktualne (358.50)

procesor phenom 945

monitor belinea 1280x1024 75hz zmieniałem częstotliwość wyświetlania na 60 ale to tez nie pomogło

Windows 7 64bit

P.S

Wcześniej miałem Radeon HD 5670 i tego problemu nie mialem

post-720562-0-45775100-1445606509_thumb.

post-720562-0-89871900-1445606511_thumb.

post-720562-0-24699300-1445606514_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość filmów jest zapisana w ~30 klatkach i w takim przypadku synchronizacja pionowa nic nie daje.

I teraz tak - problem jest powszechny. Czasem pomaga reinstalacja lub zmiana wersji sterowników, czasem pomaga włączenie lub wyłączenie efektów Aero, a czasem przesunięcie suwaka w ustawieniach sterownika na tryb wysokiej wydajnośći. Warto sprawdzić również, czy akceleracja sprzętowa w przeglądarce jest włączona (i ewentualnie zmienić jej ustawienie). Niekiedy niestety nie pomaga nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo uratowałeś mnie Sevard od tego wkur..... się na to, już miałem po dziurki w nosie tych cieć obrazu ale włączenie aero pomogło już myślałem że będę musiał cały czas na to patrzeć ^^ wielkie dzięki stary nie wpadł bym na to że brak aero jest za to odpowiedzialne mam nadzieje ze inni z takim samym problemem natkną się na ten post i uda im się to naprawić tak jak mi.

Jeszcze raz wielkie dzięki i temat do zamkniecia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...