Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bilo800

Rozwiązany: Ostatnie sterowniki z GF experience i system się posypał

Polecane posty

Problem jest taki: Wszystko pięknie cacy, nowy komp, gf gtx 970 windforce...i gtaV, bf4 i wszystkie nowości jakie do tej pory mogłem na YT zobaczyć. Grało się świetnie aż do ostatniej aktualizacji.

Kiedy tylko odpalę stacjonarkę wyskakuje błąd okienek windowsa (mam 7) Nie mogę zmienić kolorów jak w aero...zresztą nic nie mogę zrobić. Z tapetą jest to samo nie mogę zminić. To jest pikuś przy tym co się z grami stało. wszystkie padły. Nie mogę żadnej nowej gry odpalić. dziwie się ponieważ starsze jak bf3 lub diablo3 chodzą bez problemu. Myślałem że to wina windowsa więc zrobiłęm format. Później prawie tydzień żmudnego pobierania aktualizacji do tych gier i instalacja...masakra jakaś...Ale działało cały tydzień działało...no i dzisiaj wpadłęm na pomysł - ej może by tak aktualizacje sterowników do grafiki zrobić...dobra pobieram nvidia gf experience, robie skan , pobieram , instaluje i...[beeep] . Padło jak ostatnio. (ale formata już nie będe robił) dlatego piszę do was może ktoś już tak miał i sobie poradził?? jakieś sugestie lub propozycje??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra poradziłem sobie...i tak jak kolega zauważył moje podejżenia były słuszne. Odinstalowałem wszystkie sterowniki od GF...wszystkie to znaczy od wszystkiego (dzwięk włącznie) I zainstalowałem z płyty te starsze. Problem znikł. A więc wina najnowszych sterowników. A mój komp to i5 4690, 8gb ramu w jednej kości, gtx 970, dysk ssd goodramu i dysk zwykły 2tera. płyta główna nie pamiętam ale coś tam military.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...