Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hagino

Ustawienie jasności aplikacji 3D, w panelu kontrolnym ATI

Polecane posty

Mam bardzo stary monitor, przez co zawsze muszę rozjaśniać ekran. Ostatnio zmieniałem kartę graficzną z GeForce'a na Radeona. Najpierw zainstalowałem sterowniki z oryginalnej płyty, ale okazały się za stare, więc pobrałem stery Omegi.

W zakładce barwa są oddzielne opcje dla pulpitu i aplikacji 3D. I tu jest pies pogrzebany, bo u mnie wszystkie takie aplikacje (tj. gry) ładują własne ustawienia jasności, przez co gry pozostają nierozjaśnione.

Jak jeszcze miałem te stare sterowniki to sobie poradziłem, ustawiając Klawisze aktywacji, by te podczas gry załadowały profil z moimi ustawieniami. Niestety tym razem, nie wiadomo dlaczego w ogóle nie reagują. Gdzieś czytałem, że aby klawisze działały musi być aktywna aplikacja ATI na pasku zadań, no ale przecież w prawym dolnym rogu znajduje się ikona od ATI (może nie o to chodzi?).

Swój problem przedstawiałem już na paru forach, ale wszędzie mój temat zapadał w niepamięć. Mam nadzieję, że tu znajdę pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest ta ikonka w trayu, bo nie rozumiem?

Może ty myślisz o innym panelu kontrolnym, bo ja mam taki

paneleh6.th.jpg

W Nakładce to ja mam ustawienia jasności dla video, a i tak normalnie nie są dostępne.

@EDIT: Rozumiem, że tray to ten pasek w prawym dolnym rogu, ale jak widzisz, chyba mam inny panel niż myślisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...