Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcin2126

Jaka karta dźwiękowa/Pomoc z integrą

Polecane posty

Witam, mam problem z słuchawkami Hyperx Cloud. Płyta główna jakiej używam to Sniper B5. Opiszę problem. Gdy podpinam słuchawki do przejściówki w której jest wbudowany panel do sterowania głośnością to wtedy jedna słuchawka gra ciszej niż druga. Gdy podepnę je do portów z przodu pc to tylko jest ten problem, ale jak podepnę je z tyłu pc do płyty głównej to w CS:GO gdy wejdę na jakiś serwer słuchawki zaczynają szumieć. Wyciszyłem nawet dźwięk i gdy zaczynam strzelać to słychać jakby strzały, ale to tylko takie "pukanie", gdy podepnę z przodu to czegoś takiego nie ma. Ogółem słabo pozycjonują a ponoć są to słuchawki dla graczy, a cena jest wysoka, więc jest to dziwne. I teraz pytanie co mam zrobić? Kupić jakąś zewnętrzną kartę dźwiękową? Czy pogrzebać coś w ustawieniach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na zintegrowanej karcie dźwiękowej na Asrocku Z87 Pro4 nie mam podobnych problemów ze słuchawkami. Najlepiej jakbyś miał dostęp do jakiejś karty dźwiękowej na usb żeby zobaczyć czy problem dalej się powtarza. Jeśli tak to możliwe, że trafił Ci się wadliwy egzemplarz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosłem pc do serwisu, sprawdzili go przy mnie. Odpaliłem nawet csgo, bo tam ten problem glownie wystepowal. Okazalo sie ze u nich nic nie szumi, trzeszczy itd. Powiedzieli mi ze to moze byc wina komunikacji glosowej w grach, no ale gdy podpinam sluchawki z przodu pc to nic nie szumi. A i jeszcze jedno, tam w serwisie mieli "pchełki", a ja mam sluchawki z mikrofonem, hyperx cloud, wiec nie wiem czy to ma jakies duze znaczenie na wystepowanie tych "zjawisk".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogółem jest tak, że gdy podpinam przez przedłużkę pod płytę główną to szumią, ale jak podepnę przez kartę (ona też idzie do płyty głównej i nie jest USB) to gdy ściszę lekko dźwięk w tym "padzie" to szumienie znika, drugą sprawą jest to że gdy używam tego "pada" to jedna słuchawka gra głośniej niż druga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...