Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MasterKondi

Uciążliwe reklamy

Polecane posty

Witam chciałbym prosić o pomoc odnośnie ciągłego wyskakiwania reklam podczas korzystania z przeglądarki. Używana przeze mnie przeglądarka to Google chrome , podczas przeglądania stron cały czas wyskakują denerwujące reklamy podczas przesuwania kursora kiedy najadę na jakieś zdanie wyskakują okna z reklamami. Ciągle przy włączaniu nowej strony jestem przekierowany na różne strony (głównie są to rejestracje z reflinka).Proszę o szybką pomoc ponieważ jest to tak uciążliwe ,że nie mogę normalnie przeglądać internetu.Z góry dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że masz coś podobnego co mi się trafiło. Zainstalowało się na kompie jakieś "summer games". Antywir od razu zareagował ale nie usunął wszystkiego, został folder na dysku, oraz dodatki w przeglądarkach. W Chromie wyskakiwały właśnie reklamy podobnie jak u ciebie. Usunąłem folder, dodatki z przeglądarki i przeskanowałem antywirem kompa, pomogło. Zobacz też czy na reklamach lub obok okienek nie ma jakiegoś napisu, który by naprowadził co to jest za robak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...