Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bajonicl

Harmoniczne Lagi?

Polecane posty

Witam!

Jestem właścicielem ASUSA F550J, Intel HD Graphics 4600, GTX 850M i 6GB RAM

Nie znam sie zbytnio na laptopach, więc wybaczcie mi błędy, które popełniam.

Wracając do laptopa, mam problem odnośnie lagów, ale nie takich zwykłych. Mogą być niezwykłe lagi? tongue.png

W każdym razie sytuacja przedstawia się tak:

Kiedy gram w jakąkolwiek grę przez multiplayer, zawsze, niezależnie jakiej prędkości jest internet, występują harmoniczne lagi, a mianowicie co około 1 minutę następuje lag na około 3 sekundy. W każdej grze. I zauważyłem, że odległość Notebooka od routera też ma znaczenia - im dalej tym lagi występują częściej. Ktoś mi powiedział, że to może być problem z kartą graficzną, ale mi się wydaje, że to może być karta sieciowa. Od nowości tak jest z tym laptopem.

Proszę o pomoc, wskazówki co to może być.

Z góry dziękuję i przepraszam za kłopot biggrin.png

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średni ping to około 60, a w trakcie lagów skacze do około 400. Przypomnę jeszcze, że niezależnie na jakim połączeniu internetowym jestem. Jak korzystam ze swojego bezprzewodowego internetu mam to, jak korzystam z internetu kolegi też mam lagi, na każdym internecie. Zaktualizowałem sterowniki karty ale nic nie dało, myślałem też, że możę antywirus, zmieniłem na inny i też problem nie zniknął... Co prawda zostaje chyba jeszcze sprawdzić czy przez kabel będą takie problemy, ostatecznie zostaje sformatowanie systemu... Możliwe, że na tym zdjęciu nie trafiłem na tego laga bo z tego co widzę to wszystko jest ok...

Tak tylko napomknę, że póki co takie rzeczy występują mi w CS:GO, LOL, Diablo III

Sprawdzałem teraz na kablu i wszystko jest ok...

post-150989-0-81826600-1442420265_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem związany jest pewnie z kartą sieciową. Jeszcze zróbmy jeden eksperyment. W wierszu poleceń wpisz poniższą komendę. Zacznij grać w jakąś grę online i zaraz po wystąpieniu lagów przełącz się do wiersza poleceń, wciśnij Ctrl + C a cały wynik wklej na stronę pastebin.com i wrzuć link do tego tematu.

ping -t 212.77.100.101

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...