Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

slyku

Problem z oprogramowaniem do myszki BLoody v7

Polecane posty

Witam, mam problem z myszką bloody v7, tzn. z oprogramowaniem do tej myszki. kupiłem ją pol roku temu wszystko było cacy, do " formata komputera " Teraz po formacie niema m wogole oprogramowania do tej myszki, i niemoge zainstalowac ze strony producenta, Myszka działa i wszystko ale nie działa ten program do myszki.

Gdy próbuje zainstalować ten program ze strony producenta pisze, "Abnormal program termination".

Te oprogramowanie to jest cos takiego :

a4tech-bloody-terminator-tl9-16.jpg

W programie do myszki mozna bylo ustawiać , DPi , HZ , Szybkosc kliknięcia,

Prosze o pomoc ,

Jak nie ten dział to przepraszam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C++ mam ( CHYBA ) z 2008 roku

To był jeden z tropów. Sprawdziłeś go? Bibliotek visual c++ redistributable było kilka wersji od tamtej pory.

Inna opcja nazywa się .net framework.

Na 90% kombinacja któreś wersji C++ z odpowiednią wersją .net framework umożliwi instalację.

W ostateczności pozostaje http://www.bloody.co...techsupport.php

I podejrzewam, że tam prędzej uzyskasz odpowiedź.

Tak przy okazji - wywal te wszystkie TuneUp-y i konserwacje 1-kliknięciem, bo to daje wielkie nic, a dysk zaśmieca. Spróbuj też na czas instalacji wyłączyć antywirus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej, wywalam tune up i konserwacje 1 click, Jest lipa bo jestem zielony w tych c++ pomozesz mi wybrac którąś wersje ? tak jak mowie, obecnie mam zainstalowany c++ 2008 chybam bo w (dodaj lub usun programy) mam jeszcze jakis z 2005 roku. a tak to niewiem o co kaman confused_prosty.gif jakbys mial jakiegos linka do c++ to by bylo gitara confused_prosty.gif pewnie to wystarczy w google wpisac, ale ja zaraz sciagne jakiegos niedobrego i cos narobie xd

A i jakim programem zastapic te tune up'y , konserwacje ?, (ccleanera posiadam juz ) biggrin_prosty.gif

a i czy moze wiesz co to jest " Akamai net sesion " i czy to odinstalować :D

ale sie rozpisałem, sorry, ale prosze o odp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbys mial jakiegos linka do c++ to by bylo gitara

Najprościej szukać na stronach Microsoftu

2010

2012

2013

2015

Możliwe, że ostatnia wystarczy

A i jakim programem zastapic te tune up'y , konserwacje ?, (ccleanera posiadam juz ) biggrin_prosty.gif

Żadnym. Do usuwania śmieci (plików tymczasowych) CCleaner wystarczy.

a i czy moze wiesz co to jest " Akamai net sesion " i czy to odinstalować biggrin_prosty.gif

https://www.akamai.c...terface-faq.jsp

Instaluje się przy okazji instalacji gier MMO, obciąża łącze - można wywalić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...