Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZaKrEcOnY00

Jak zainstalować windows Z pendrive?

Polecane posty

Ustawiłem, I czekam 10 minut i nic XD

Ciągle pisze Automatic boot in 30 Seconds Klawiatura sie wyłącza i nic sie nie dzieje..

I nie wiem co zrobić, w Win 7 normalnie uruchomie Instalatora win 8 Ale nie wiem co sie dzieje..

Jestem w Boot menu, wybieram Hard Disk Bo mam przy tym +

Daje pendrive Ten co mam i Czekam rok i nadal nic XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kolega źle nagrał pendrive XD

W jaki sposób został on przygotowany?

Co sie wyświetla w "Moim Komputerze" w momencie kiedy podłączysz pendrive do działającego komputera?

Jesteś pewien że został dobrze przygotowany bootowalny dysk?

Zawsze możesz nagrać zawartość pendrive na płytę i uruchomić komputer z płyty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce z Pendrive XD

A kij wie jak to robił XD

Gdy daje mój komputer wyskakuje MultiBoot

Przygotowany robił programem z microsoftu znalazł Ze utwórz dysk czy coś, próbował też z innych programów i nic :V

Ale zrobił to przy pomocy programu z Microsoft nie wiem jaki to był.

Pomocy XD

I czy można jakoś od nowa Zbootować Zbootowanego pndrive by sie uruchamiał Ten instalator windowsa XD?

Jakieś pomysły Jak ogarnąć to ? :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos sie stalo xD mam czarny ekran jak uruchamam windows i jest myszka xD jesli chodzi o bootowanie jak wyskoczylo mi wcislem f nir mialem czasu juz te 30 sekundy i mialem do wyboru continue to boot from first HD default lub Grub bootable isos and winsows xp/7/8 zaznaczam jak dam to poerwsze wywala mnie do windowsa pomocy :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierz narzędzie do Tworzenia dysków instalacyjnych od firmy Microsoft. Program automatycznie pobierze wybraną wersję systemu i stworzy pendrive gotowy do instalacji. Poza tym mógłbyś rozejrzeć się czy przy włączaniu komputera na ekranie POST nie wyświetla się wskazówka, jak wejść w menu wyboru urządzenia do bootowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...