Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Scorpix

Zwiedzanie redakcji

Polecane posty

Ja byłam w sierpniu we Wro i tylko się tam zgubiłam (:)) i do redakcji nie zaglądnęłam :( bo tam się nie dało trafić! :D zróbcie jakiś ogromny znak, wskazujący, gdzie jest redakcja ^_^ poza tym, to była też wina mojej koleżanki, która nie pozwalała mi się porządnie rozejrzeć, tylko kazała mi zwiedzać caaaaały Wrocław. Uff. A na zwiedzanie został mi tylko niecały tydzień xD więc miałam tak zwany "kurs przyspieszony" ;) ale nie żałuję, bo może na ferie do Wro przyjadę, a wtedy już NA PEWNO pójdę do redakcji :D

btw, kiedy będzie nowy filmik? :) i żeby Was tam więcej było, więcej :P

do pracy w CDA jakoś specjalnie mnie nie ciągnie, ale wiem jedno: jestem straszliwie ciekawa, jak ta redakcja wygląda "w realu", także na 100% do Was przyjadę ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można dodać coś od siebie:

Jak chciałem się udać do redakcji, to szukałem najpierw zacząłem redakcj szukać na Placu Solnym.

Później (w dniu, gdy Polska otrzymała pozwolenie na Euro 2012) znalazłem na mapce Wrocławia te sukiennice.

Poszedłem tam i znalazłem te sukiennice. ( Bardzo małą uliczka-Tak jak mówił Pezet- Naprzeciwko wejścia do straży miejskiej). Obok smażalni ryb.

A te sukiennice to dosłownie środek rynku. Jest to mała uliczka położona naprzeciwko sklepu z książkami Oxfordu. (To z jednej strony). Z drugiej gdy ktoś patrzy się na ratusz od strony zegara, to powinien pójść wzdłuż uliczki drogi (Iść w prawo) i skręcić w pierwszą po lewej.

Gdy dojdzie do lodziarni, to może już natrafić na jakiegoś redaktora.

Z takich ciekawostek: Ostatnio byłem na rynku (W niedziele). Niosłem starutkie cda (z 1999) od kolegi.

Zaczepił mnie jakiś Anglik i spytał się gdzie jest redakcja. Ja (jakimś cudem) wytłumaczyłem mu, że nie pracują w weekendy, ale pokazałem mu drogę.

http://m.onet.pl/_m/1017b1bc22d3d61d33307a...d7c094,14,1.jpg.

Redakcja Cda jest koło tego białego auta.

Ps. Mam nadzieję, że wam trochę pomogłem i nie zrobilem większego offtopu :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taaak, więc ja, co się gubię nawet we własnym mieście, :) miałabym znaleźć taką małą uliczkę?! :D no niieee!

Niemniej jednak dziękuję za pomoc ^^ następnym razem NA PEWNO trafię! XDDD

btw, straży miejskiej, to ja tam też nie widziałam :D (ech, ślepa, ślepa ;)), a Sukiennic szukałam na mapie i... Są na samym środku Rynku ^^ niestety, nie było już czasu, żeby jeszcze raz tam jechać, ale nic straconego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam byłem, dostałem autografy i w ogóle jest fajnie ^^

Ale bardzo zadziwił mnie rozmiar redakcji... Myślałem, że to będą dwa piętra przynajmniej, każdy miałby własny gabinet itp, a tu prosze... Mój dom jest większy ^^Ale było bardzo fajno i chętnie wpadnę jeszcze raz. Obsługujecie wycieczki jednoosobowe?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam byłem, dostałem autografy i w ogóle jest fajnie ^^

Ale bardzo zadziwił mnie rozmiar redakcji... Myślałem, że to będą dwa piętra przynajmniej, każdy miałby własny gabinet itp, a tu prosze... Mój dom jest większy ^^Ale było bardzo fajno i chętnie wpadnę jeszcze raz. Obsługujecie wycieczki jednoosobowe?

Ja też chcę autografy! xD

Nooo, ja myślę, że obsługują :D ewentualnie dwuosobowe ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOO :) jak obsługujecie jedno osobówki to się przygotujcie na jutro na studenta :D Przyniosę CDA na autografy, być może nawet Smugglera zobaczę :rolleyes:

Hah, uważaj, bo po takim spotkaniu mogą wystąpić jakieś skutki uboczne :D

Gofer, oni to robią specjalnie ;) wszyscy się tam maskują i ukrywają :)

a właśnie, mój kolega mieszka we Wrocku, a jakoś nie ma pojęcia, gdzie jest Wasza redakcja xD (a założę się, że często przechodzi przez Rynek). Musicie jakoś rozreklamować tę siedzibę ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie, mój kolega mieszka we Wrocku, a jakoś nie ma pojęcia, gdzie jest Wasza redakcja xD (a założę się, że często przechodzi przez Rynek). Musicie jakoś rozreklamować tę siedzibę ^_^

Po co? Myslisz, ze tak bardzo nam zalezy na tym, zeby przez miejsce pracy przewalaly nam sie tlumy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałam nawiązać do filmu z redakcji. Mieliście wspaniały pomysł! Teraz już na pewno do Was przyjadę ;) filmik boski. Ale bałagan niezły macie :D ej, ale za mało Was tam było, chłopaki xD jak już chcecie robić film, to poczekajcie, aż reszta będzie ^^ btw, nie wiedziałam, że Qn'ik ma taki głos :))) moja koleżanka chce u Was pracować... Przykro mi xD

Najlepszy był moment z drzwiami i pisuarem :D ale kolezanka ma racje. za malo was! Chcialbym do was przyjechac w moje urodziny ale zobaczymy czy sie uda. oczywiscie tez po autografy! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...