Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TokaMXoa

DARMOWY program do pobierania video playlist z Youtube

Polecane posty

Witam.

Szukam od pewnego czasu darmowego programu do pobierania playlist z youtube. W związku z tym, iż nie mogę sobie pozwolić na codzienne oglądanie filmów (internet z limitem) chciałem ściągnąć serię poradników do grafiki 3D. W sieci jest zatrzęsienie g... fałszywych linków, mijających się z prawdą banerów i reklam, pobrałem i zainstalowałęm ok. 8-10 programów (i wypróbowałem kilka przeglądarkowych serwisów) rzekomo pozwalających na ściąganie playlist, jednak żaden z nich nie działa tak jak należy. Każdy tłumaczy się czymś w stylu "serwery pełne, pobranych zostanie 50% filmów" albo nie wykrywa linku do listy. Jak dotąd najlepsze rezultaty uzyskałem 4K Video Downloaderem, jednak jego darmowa wersja pozwala pobrać maksymalnie 25 filmów z jednej playlisty, co w przypadku interesującego mnie kanału jest wartością min. 7 razy za małą.

Stąd pytanie: czy może ktoś polecić

a) darmowy

b) wypróbowany przez Was

c) istniejący

program do pobrania całej playlisty z Youtube? Playlisty zawierają od 10 do ponad 200 filmów, wolałbym uniknąć także instalowania "przydatnych toolbarów" czy rejestracji na kilku połączonych ze sobą serwisach.

Po tym co widziałem w internecie szczerze wątpię, że jest jakiś pewny, darmowy i niewymagający kilkuset kliknięć sposób na osiągnięcie tego celu, jednak będę wdzięczny za każdą pomoc i podpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na niedopuszczalność pobierania filmów z YT pomocy na forum nie uzyskasz.

  1. użytkownik zobowiązuje się uzyskiwać dostęp do Treści wyłącznie na własny użytek i nie w celach komercyjnych, jedynie zgodnie z przeznaczeniem wynikającym z normalnego zakresu funkcji Usług oraz wyłącznie w celu prowadzenia Streaming. ?Streaming" oznacza jednoczesną cyfrową transmisję materiału przez YouTube za pośrednictwem Internetu do urządzeń z dostępem do Internetu obsługiwanych przez użytkownika w taki sposób, że dane są przeznaczone do oglądania w czasie rzeczywistym i nie są przeznaczone do pobierania (stałego lub tymczasowego), kopiowania, przechowywania lub redystrybuowania przez użytkownika.
  2. użytkownik zobowiązuje się, iż nie będzie kopiować, powielać, dystrybuować, przekazywać, nadawać, wyświetlać, sprzedawać, licencjonować ani wykorzystywać Treści w żaden inny sposób bez uzyskania uprzedniej pisemnej zgody YouTube lub odpowiednich licencjodawców Treści.

Temat zamykam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...