Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz150

Chłodzenie a procesor 95w tdp

Polecane posty

Zamówiłem sobie to chłodzenie: http://www.zalman.co...ead.php?Idx=784 lecz nie doczytałem, że to chłodzenie jest przystosowane do procesorów z TDP 82w... a ja mam Quada Q8300 który ma 95w TDP.

I pytanie brzmi czy sie nada to chłodzenie do tego procesora gdy nie jest on podkręcany i dodatkowo z tylu obudowy zamontuje dodatkowy wentylator 92mm. Obecnie siedze na starym boxie intela z 6 letnim już chyba bez wymienianej pasty termo prawdopodobnie.

Tempertury podczas wyświetlania pulpitu:

407_przechwytywanie.png

W stresie:

353_przechwytywanie2.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć, musisz sam się przekonać, zamontuj go i od razu odpalaj OCCT, zobacz jakie są temperatury. Zawsze możesz go zwrócić jak przyjdzie. Aktualnie twoje temperatury są bardzo wysokie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz go zwrócić jak przyjdzie.
To nie jest przypadkiem tak, że zwracany sprzęt nie może mieć widocznych śladów użytkowania? W przypadku coolera całkowite wyczyszczenie z pasty może nie być wybitnie proste proste, dodatkowo samą pastę trzeba by zdobyć z innego źródła.

@mateusz150

Ten wentylator 92mm to będzie jedyny wentylator montowany w obudowie? Bo jakiś wciągający powietrze do wnętrza, ulokowany gdzieś z przodu obudowy, wcale by nie zaszkodził.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...