Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

podejrzanykaktus

Zacinanie sie gier

Polecane posty

ostatnio bylem u kolegi i tam gralismy dosyć długo bo 14 godzin. do 7 rano biggrin_prosty.gif. Przed tym wyjazdem gry jak csgo działały w 120fps a czasem zacinało się przez to że GPU nagrzewalo sie nawet do 90 stopni. laptop caly czas przez te 14 godzin działal. miał temperature 93 stopnie najwyżej. wrócilem do domu, odpalam csa i patrze a tam 20 fps. co sie stało? nie wiem. no dobra, właczylem wowa a tam działa w 60, ale co kilka sekund gra sie zawiesza i nic nie moge robić tak na 2-3 sekundy. nie wiem co robić bo to strasznie denerwuje i nie da się grać a wakacje się kończą. wczesniej jeszcze zainstalowałem pare programików do chłodzenia i sprawdzania temperatury. pomyslalem ze moze to ich wina że się zacina bo majstrowałem przy nich. temperatura teraz wynosi max 75 stopni ale fpsy w grach TAK BARDZO SPADŁY że nie da sie nic robić. czy możliwe jest że to przez te 93 stopnie cooooś się tam zepsuło? prosze o szybką odpowiedź bo niedługo szkoła i nie bedzie czasu na grę. mój laptop to lenovo ideapad Y510p.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...