Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przemas

Rozwiązany: Problem z nowym pc.

Polecane posty

Witam, dziś odebrałem złożonego kompa z moreli, no i oczywiście zadowolony, wróciłem do domu, a tu co się okazuje, gdy włączę go to zaczynają kręcić się wszystkie wiatraczki itd., ale! Nie pokazuje się nic na ekranie, nie pika, ani nic. Tak jakby zupełnie nie było biosu! -.- Co tu może być grane? Mój zestaw: http://www.morele.ne...ry/info/nkeSfY/

@EDIT: teraz po chwili sam się zrestartował i to wszystko, chodzi sobie nic się nie wyświetla nawet nie pika, o co biega?

@EDIT2: Po restarcie nie mogę go wyłączyć guzikiem. -.-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem raz podobną sytuację. Stare czasy bo zmieniałem mojego intel pentium dual core e2160 na e6600. Nic się nie działo po włączeniu kompa. Okazało się, że płyta główna obsługuje procesor dopiero po zaktualizowaniu BIOSa. Więc włożyłem stary procek spowrotem, zaktualizowałem BIOS, włożyłem nowy i wszystko śmigało. Ale lepiej gdyby najpierw ktoś inny się wypowiedział na ten temat zanim zaczniemy wyciągać jakiekolwiek wnioski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po włączaniu i wyłączaniu i moim zrezygnowaniu, stwierdziłem, że nie mam siły i ide spać, lecz coś mnie tknęło, żeby spróbować jeszcze raz i ku mojemu zaskoczeniu, działa! :) Dzięki za szczere chęci panowie, temat do zamknięcia. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...