Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

thep239

problem monitor nie reaguje - karta gf

Polecane posty

Kupilem r7 250x chcialme podlaczyc ale po podlaczeniu monitor nie reaguje ale wiatraczki dzialaja

Moja plyta ecs H67h2 em v1 nie ma wbudowanej zintegrowanej karty i tylko 1 pci-e wiec zeby zainstalowac sterowniki musze podlaczyc stara.

i3 2100 3.1

Chieftec 500w

4gb ddr3

Stara karta nvidia gt 520

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja plyta ecs H67h2 em v1 nie ma wbudowanej zintegrowanej karty i tylko 1 pci-e wiec zeby zainstalowac sterowniki musze podlaczyc stara.

Co przez to rozumiesz? Przecież nie musisz instalować sterowników przed zamontowaniem samej karty. Raczej odinstaluj sterowniki starej, obraz powinien być widoczny nawet bez sterowników (system użyje domyślnych, może przez to być ograniczona rozdzielczość itp) już od samego początkowego ekranu płyty głównej.

Podłączyłeś dodatkowe zasilania do karty? Kablem z zasilacza, a jeśli takiego nie ma, to przez przejściówkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wszystko mam podlaczone i o tym co napisales sam widzialem chcialem sie wlasnie dowiedziec dlaczego sie tak nie dzieje czego to moze byc problem na starej jak odinstaluje stery to wlacza sie ale mala rodzielczosc a w r7 to nic sie nie dzieje a wyglada jakby mialo dziala dodam jeszcze ze mam monitor tylko z vga i konwerter z hdmi do vga oraz z dvi do vga na wszystkich nie dziala

Mógłbyś zacząć używać znaków interpunkcyjnych. Łatwiej by się wówczas Twe posty czytało - MD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model karty by nie zaszkodził.

dodam jeszcze ze mam monitor tylko z vga i konwerter z hdmi do vga oraz z dvi do vga na wszystkich nie dziala

Nie chcę krakać, ale tu może być pies pogrzebany. W najlepszym wypadku może pomóc odpowiednia przejściówka (btw. przy karcie jej nie było?). Założywszy oczywiście, że karta jest sprawna.

Moja plyta ecs H67h2 em v1 nie ma wbudowanej zintegrowanej karty i tylko 1 pci-e wiec zeby zainstalowac sterowniki musze podlaczyc stara.

Skąd taki pomysł? Prawidłowa kolejność powinna być taka:

1) stara karta w kompie -> usunięcie sterowników

2) wyłączenie kompa -> wyjęcie starej karty -> włożenie nowej -> włączenie kompa

3) instalacja sterowników do nowej karty

Edit:

BTW. - żadna płyta główna od Sandy Bridge po nowsze nie ma zintegrowanej karty graficznej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyzej pisalem asus r7 250x 2gb

co do problemu to karta wczoraj zadzialala na starej plycie lecz na nowej nie, nie wiem czemu

taki poboczny problem: dzisiaj chcialem podlaczyc do starej znowu ale plyta sie nie wlaczala poszukalem troche na necie i odpialem zworke z cmos normal i wlaczyla sie ale ekran nie reagowal, a jak znowu podlacze do dwoch pierwszych pinow czyli cmos normal to nie dziala

czy mam rozwazyc kupno nowej plyty?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...