Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szczur1992

DxTory

Polecane posty

Witam , ostatnio nagrywam video za pomocą programu DxTory , program oferuje bardzo fajną możliwość nagrywania video na kilka dysków na raz , to znaczy na każdym dysku jest tworzony plik RawCap gdzie zapisywana jest część video , Bardzo dobre to jest bo można szybko zapisać dużą ilość danych ( ja zapisuję na 4 dyskach w formacie nieskompresowanym ) co daje niezwykle dobrej jakości video , następnie program może złączyć te pliki w 1 plik końcowy ale o dużej wadze ( 5 minut video w 120 klatkach około 100 gb ) .

pliki nagrane tym programem wyglądają tak :

http://i.imgur.com/NDZBSXQ.png

Tutaj moje pierwsze pytanie :

Czy te pliki można łączyć w plik końcowy jakimś innym programem ?

a plik końcowy wygląda tak :

http://i.imgur.com/el96tNt.png

więc posiadając więcej hdd nie ma potrzeby korzystania z ssd co jest bardzo fajne . Lecz program nie jest bez wad , czasami podczas budowania właściwego video program się zawiesza i wyłącza , więc szukam jakiegoś zamiennika do łączenia tych plików . Ktoś coś może polecić ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to pliki w specyficznym formacie dla tego programu.

Z tego co się orientuje żaden edytor video nie jest w stanie tego połączyć.

Możesz także pomyśleć o innym programie do nagrywania, np. Action, który jest aktualnie jednym z lepszych programów tego typu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc pozostaje się pomęczyć , używałem actiona ale coś mi w nim nie leży , obecnie korzystam z dxtory , OBS oraz shadow play , jak na razie są niezastąpione , tylko łączenie tych plików , sobie to działa działa a tu nagle program przestał odpowiadać , gdyby nie to to nawet rozważyłbym kupienie licencji .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...