Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

qwerton

Rozwiązany: Windows 7 obraz ISO

Polecane posty

Posiadam legalny klucz produktu Windows 7 home premium w wersji oem. Nie otrzymałem do lapka płyty z windowsem. Była w dodatkowej partycji. Byl mały problem z dyskiem, na który zadzialał jedynie całkowity format. Pożyczyłem płytę od pewnej osoby z w/w systemem, zainstalowałem i wszystko git, podalem prawidłowy cd-key.

Chciałbym ściagnąć sobie wersję ISO win 7 HP PL 64 bit i wypalić na płytę. Czy jest to dzialanie legalne ? Czy istotne jest źródło z którego ściągne system (kiedy mam oczywiście legalny cd-key) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Niestety jak się też doczytałem Microsoft nie udostępnia do OEM-ów obrazów płyt. Cóż, pozostaje mi liczyć na mojego kolegę, który używa tej samej wersji systemu co ja i w razie czego w każdej chwili może mi pożyczyć swoją kopię, a ja mogę wpisać swój cd-key.

Co do Toshiby nie widziałem na ich stronie obrazu systemu, a miałem problem z dyskiem (ktoś z rodziny odłączył kompa w czasie formaotowania partycji systemowej), tak się schrzanił, że musiałem wywalić wszystko. I tak się ucieszyłem, ze nie musiałem nowego dysku kupować.

Dziękuje wam w każdym razie za odpowiedzi, temat można zamknąć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...