Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jackkacperek2

System Windows nie może nawiązać komunikacji z urządzeniem lub zasobem (podstawowy serwer DNS)

Polecane posty

Witam,mam problem z internetem.Co jakiś czas przy stanie sieci pojawia się żółty wykrzyknik (wiecie o co chodzi),gdy próbuje rozwiązać problem wyskakuje,że System Windows nie może nawiązać komunikacji z urządzeniem lub zasobem (podstawowy serwer DNS).DO wiersza poleceń wpisywałem już takie komendy jak

ipconfig /flushdns

netsh firewall reset - (to akurat kazało mi wpisać netsh advfirewall firewall reset)

netsh int ip reset C:\log.txt

netsh winsock reset

netsh interface tcp set global autotuninglevel=disabled

I nic.

Czytałem kilka tematów związanych z tym problemem,ale tam są inne okoliczności.Mógłby ktoś mi doradzić,co mam w tym wypadku zrobić?

Używam antywirusa G Data Internet Security 2014

I Nie wiem czy to ważne,ale Router jest bardzo nagrzany.Staje się okropnie gorący po kilku minutach po włączeniu komputera.

EDIT: Czasem pojawia się komunikat o problemie "Połączenie pomiędzy punktem dostępu,routerem lub modemem kablowym a internetem został przerwany.".Czasem nie ma żadnego komunikatu.Mógłby mi to ktoś wytłumaczyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej,tylko gdzie i jak to zrobić?Jestem słabo w tych tematach obeznany.

Chcę też dodać,że czasami nawet nie ma tego błędu (znika) a internet działa wtedy normalnie (przez jakiś czas).Może to być spowodowane jakimś wirusem?

W razie czego mogę skontaktować się z moim znajomym który zna się w tych klockach.

Gdyby to pomogło,mogę dodać mój ipconfig /all

Edit:Teraz pojawił się problem "Połączenie pomiędzy punktem dostępu,routerem lub modemem kablowym a internetem został przerwany." Ja już nie mam pojęcia o co w tym chodzi.Raz ten błąd,raz tamten,a czasem nie ma żadnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...