Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Andriu

Rozwiązany: Reinstalacja Systemu i zmiana lokalizacji

Polecane posty

Mama nadzieje na uzyskanie w końcu odpowiedzi na dręczy mnie problem. A więc tak na wstępie powiem, że próbowałem się kontaktować z pomocą techniczną Microsoft, ale odpowiedz, jaka tam uzyskałem była w stylu chyba itd. miałem też dostać e mail od pani, z którą rozmawiałem, ale jakoś nie przychodzi nie wiem może źle spisała albo coś. Ok wyłożę, w czym rzecz. Więc tak kupiłem sobie nowy dysk twardy, który podzieliłem na 4 partycje i któremu przypisałem litery A, B, X oraz R stary dysk ma 6. Dysk ten kupiłem w celu między innymi przeinstalowania na niego systemu operacyjnego. Chce zrobić tak, aby na partycji nowego dysku tej, której nadałem literę A znalazł się katalog Windowsa na drugiej literze nowego dysku (czyli B) znalazła się struktura Katalogów Użytkownika, czyli wszystkie pliki USER. Chciałbym też zmienić Obecną literę X w. C a literę R na D. W tym momencie zmiana litery X w. C jest oczywiście nie możliwa, bo na tej teraz jest system. Na tej nowo nadanej literze C dałbym Program Files i Program Data. Czyli tak chce przeinstalować system w ten sposób, aby na Partycji A katalog Windows Na B katalog USER Na C które teraz ma oznaczenie X Katalogi Program Files i Program Data. Wiem, że oddzielenie profilu od systemu jest możliwe już na etapie instalowania systemu i tworzenia użytkownika z tego, co czytałem i wydziałem to w pewnym momencie należy przejść w tryb audit mode i tam wgrać utworzony wcześnie plik rejestru ProfileList, który będzie wskazywał zmienioną lokalizacje dla katalogu USER i wrazie potrzeby też Program Files i Program Data. Nie wiem tylko jak wykonać taki zmieniony plik rejestru.

Na dołączonym obrazku przedstawiony jest układ partycji. Ps. partycja, na której teraz ma system stałaby się zwykłą partycja na dane .Edit jak ktoś zna e-mail pomocy technicznej Windowsa niech mi go poda

post-31066-0-17064800-1438953644_thumb.j

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to tak postawiłem sobie system od nowa niestety Windows nie wiedzieć czemu zmienił litere pattycji A na C tam gdzie było C dał Liter D itd. Udało mi się jednak ustawić literki po swojemu .Tylko nowego "C" niezmieniałem na A bo wyskoczyło mi jakieś ostrzerzenie kiedy miałem to zrobic ale Ustawiłem sobie Wszystkie literki na kompie tak jak chciałem i profil taki jak chciałem czyli na osobnej partycji , program Files i Data zostawiłem domyślnie . TO chyba można zamknąć temat jak by ktoś chciał wiedziec jak oddzielić ten profil to moge napisać jak to zrobiłem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...