Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

herendil

Internet bezprzewodowy z dobrym sygnałem

Polecane posty

Cześć. Potrzebuję internetu do komputera stacjonarnego. Netia już odpada na wejsciu pomimo, że ma kabel to strasznie drogo i niski transfer (okolo 13 MB za 60 zł + dodatkowe koszty). Teraz mam podłączony modem plusa LTE pod USB i dziala w miare ok, z tym, że nie łapie zasięgu LTE mimo, że pokazuje max. Łączy sie tylko z 3G pomimo, że jego sygnał jest słabszy. Mieszkam w Pabianicach niedaleko centrum w kamienicy i okablowanie do budynku pewnie pozostawia wiele do życzenia dlatego do orange nawet nie dzwonie (zwłaszcza po przeczytaniu tylu negatywnych komentarzy).

Przeglądałem ofertę play i wydaje się być w miarę sensowna jeżeli chodzi o tą opcję z routerem. Dokładnie się nie znam, ale można też kupic sam internet bez urządzenia, a to z kolei dokupic we wlasnym zakresie i wychodzi sporo taniej i pytanie czy warto, bo router od play ma max przesył do 70 MB/s

Dodam, że telefon moj jak i innych osob ktore ze mna mieszkają lączy się z LTE normalnie więc to raczej nie wina zasięgu tylko urządzenia. Myślałem też o antenie wzmacniającej sygnał pod ten router ( w razie deszczowych dni itd).

Jeżeli chodzi o ceny to w miare sensowne, szaleć nie chce, ale jak trzeba to zapłacę, żeby działało jak należy. Internet służyć będzie głównie do grania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...