Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WarHead

Mafia III

Polecane posty

Cieszę się niezmiernie. W dodatku sierpień zapowiada się naprawdę obiecująco jeśli chodzi o zapowiedzi i tym podobne.

Trzeba będzie odświeżyć sobie obie części Mafii i ponownie wczuć się w ten niesamowity klimat ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo bardzo się ciesze w jedynke grałem naprawdę dawno temu za to 2 bardzo dobrze pamiętam i jak dla mnie ta gra była naprawdę świetna (żeby tylko troszke bardziej ją rozbudowali...)

No cóż również będe musiał sobie odświeżyć obydwie częsci Mafii :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W Hangar 13 znajdują się najpewniej osoby pracujące wcześniej dla studia 2K Czech, które zajmowało się cyklem Mafia."

To po pierwsze.

Po drugie gra wychodzi w 2016. Pewnie nawet nie wiesz jak dużo może się zmienić przez ten czas?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie gra wychodzi w 2016. Pewnie nawet nie wiesz jak dużo może się zmienić przez ten czas?

Teorytycznie tak ale tylko w zakresie samego gameplayu, modelu jazdy czy grafiki ale nie protagonisty i motywu przewodniego gry bowiem prawdopodobnie to będą główne przyczyny możliwego braku klimatu i pewnego przybicia pieczątki kopii GTA. Jeżeli faktycznie pracują tam jeszcze ludzie z dawnego Ilusion softworks może wezmą pod uwagę mieszane, głównie sceptyczne komentarze i coś zmienią. Kto wie kto wie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odejście od klimatów mafii to wcale nie jest dobry pomysł ;/ Do tego główny bohater afro-amerykanin zapowiada się na zwykłego młota, który mruczy zamiast mówić coś pokroju Diesela z F&F. I do tego do bólu wałkowane motywy ja kontra reszta świata, zemsta, biedni uciśnieni. Przykre to strasznie bo czekałem aż 5 lat na trzecią część tej wspaniałej serii ;/ A o fragmencie gameplaya szkoda w ogóle pisać puste przeciętnie wyglądające i z wybuchającymi autami od otarcia. Raczej nie zagram bo nie lubię wspierać czegoś takiego no chyba że szybko trafi do jakiegoś bundla za 1$.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasmuciło mnie odejście od klimatu jaki bym w poprzednich częściach. Dla mnie Mafia to emigranci z Włoch tworzący przestępcze imperium i wszystkie rzeczy z tym związane: drogie garnitury, nowoczesne jak na czasy samochody i pewien kodeks. Nie pasuje mi tu weteran z Wietnamu, który biega sobie z granatnikiem po ulicy. Dodatkowo, kolejny raz serwują nam protagonistę, który w pojedynkę wypowiada wojnę wszystkim złym. Dodatkowo sama nazwa jest mylna. Człowiek nieśledzący rynku, może się spodziewać opowieści o jakimś członku rodziny mafijnej, a nie "ballady" o samotnym mścicielu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 10000% zgadzam się z przedmówcami ElTabasco, Perun i grz. Kiedyś jak się szło do sklepu wystarczyło spojrzeć na tytuł i było wiadomo czy to strzelanka, skradanka, przygodówka, klimat, TPP, FPS itp. Teraz tak szczerze czym się różni konwencja Tomb Raidera, Splinter Cella, Ghost Recon i CODa? Małymi niuansami. W każdej z części wybuchy, strzelanie i jeszcze troche wybuchów oraz oczywiście amerykańskie myślenie ażeby z każdego protagonisty stworzyć kapitana ameryke, zbawce świata, cyborga mordującego kolejne zastępy przeciwników. Wielcy fani bestselerowych serii substytuowani są hordą dzieciaków które chcą strzelać, zabijać, niszczyć i pod takich gry są tworzone bowiem liczy się tylko $$$. Nienawidze stwierdzeń typu "potrzeba trochę świeżości w serii" a ja przepraszam bardzo, ile to gier o mafii mamy na rynku? 5, 10 czy 2? Nie chce nowości. Chce aby w MAFII chodzili smutni, bezwzględni włosi w garniturach, żeby klimat był ciężki, żeby fabuła zachęcała do myślenia czym jest mafia i jakie są korzyści oraz skutki przynależenia do organizacji. Chcę by Lara Croft rozwiązywała zagadki a Sam Fisher pokonywał 5m w 10 minut. Jak będe chciał powąchać motywy gangstersie to wyjdę na osiedle albo odpale GTA. No ale cóż takie czasy że wszystko na odwal jak najszybciej, jak najtaniej, jak największy zarobek.

Z tego co czytałem na kilkudziesięciu zagranicznych forrach, stosunek do sequelu jest wszędzie taki sam (na szczęście ta gra nie ma fanów a fanatyków ;)). Możliwe że twórcy pójdą po rozum do głowy i nie zbeszczeszczą marki. Niech wydadzą nawet w 2020 ale niech to będzie majstersztyk.

Jak na razie witamy w Grand Theft Mafia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krystiansky przykład trzeźwo myślącego człowieka ;] Nie wiem czy zauważyliście ale nawet mini mapka jest dokładnie taka sama jak w GTA V, identyczna tylko leży w prawym dolnym rogu. Krążyły plotki że główny bohater miał nazywać się franklin ale zmienili na Lincoln bo i tak już wygląda jak Franklin z GTA więc R* pewnie by im tego nie wybaczył ;D Pewnie będzie to solidne GTA chociaż króla z tronu nie strąci a mafii z tego nie będzie żadnej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak tak jak obstawiałem: lata 70-te(Ciii, 68-my to już prawie:P).

Gameplay wygląda tak sobie, i zbyt bombastycznie, ale jeśli zrobią z tego coś na modłę "American Gangster"(a widzę wyraźną inspirację) zamiast kolejnej Opowieści o Zemście, to jestem zainteresowany. No chyba, że powtórzą się cyrki z dodatkową zawartością; w takim wypadku mogą spadać na drzewo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak pierwszy raz zagrałem w Mafię. Byłem zachwycony pierwszą częścią Mafii.

Zgadzam się z Wami, że klimat gry musi zostać zachowany. Nie chcę efektownych wybuchów czy innych udziwnień. Jeszcze niech twórcy dadzą możliwość wykonywania "Bullet-time" przez głównego bohatera :-).

Pozostaje oczekiwanie na kolejne informacje o Mafii 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do internetu trafiła rozszerzona 12 minutowa wersja pierwszego gamepleya

Trochę strzelania,skradania się,oraz jeżdżenia samochodzikiem. Na plus fajny odrzut podczas strzelania,niezły klimat miasta. Z minusów Model zniszczeń naszego samochodziku. Szybkie zabójstwa i w ogóle brutalność nie pasuje mi jakoś do tej serii,bardziej do GTA. Na cmentarzu podczas strzelania samo zregenerowało się życie,mam nadzieje że tak nie będzie w finalnej wersji. Oczywiście jeszcze jest czas żeby poprawić to i owo.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...