Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ubol

Rozwiązany: Windows 10 (znowu;-) i sterowniki

Polecane posty

Witam,

mam pytanie co do tej aktualizacji. Obecnie używam W7 HP OEM. W sumie chętnie skorzystałbym z opcji aktualizacji do dziesiątki, tylko mam jeden mały problem.

Asus nie wypuścił sterowników do mojej płyty głównej pod W10 i raczej ich już nie wypuści.

Aplikacja 'uzyskaj windows 10' , którą mam w tray'u twierdzi, że bezproblemowo mogę zaktualizować, ale ja tak nie do końca jej ufam.

Dodam, ze pod W8 sterowników też nie ma, a wersja RC swego czasu śmigała jak złoto - windows chyba sam sobie jakieś znalazł, a MS twierdzi, że wszystko co śmiga na 7 i 8 bez problemu pójdzie na najnowszym systemie.

Stąd pytania:

Czy faktycznie Windows znajdzie sobie stery 'zastępcze', czy też te z siódemy wystarczą?

Czy też kupując parę lat temu nie-tak-znowu-tanią płytę główną 'wiodącego producenta' popełniłem błąd?

Pełna specyfikacja kompa:

Asus P7P55D-E Pro

Core I7 860 @3.5

8 GB DDR3 Kingston

GTX 760 2GB

Tacens Radix IV 650

Hitachi 1TB

plus nowy SSD 120 GB, ale na razie oddany do reklamacji

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASUS, podobnie jak inni producenci płyt albo bierze wprost sterowniki poszczególnych komponentów, albo je ociupinkę modyfikuje, ale i tak sterowniki producentów odpowiednich układów działają. Ta płyta nie ma niczego bardzo nietypowego, więc najpewniej MS ma już odpowiednie sterowniki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...