Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czekostyle

Jasne tekstury w grach na Intel HD

Polecane posty

Witajcie

Zastanawiam się, czemu w pewnych grach gdy włączę ją przy użyciu zintegrowanego Intela, to mam o wiele "jaśniejsze" tekstury? Na starym laptopie przyzwyczaiłem się tak do grania, bo swego czasu miałem problem z mobilną Nvidią, a że gry się nie zacinały po prostu grałem. Dziś z przyzwyczajenia na nowym sprzęcie chętnie bym w ten sposób zagrał, jednak na win8.1 jest o tyle problem, że w tych grach o wiele czuć różnicę w fps'ach. Dodam do załącznika plik graficzny, by pokazać dokładnie o co mi chodzi. Jak można zauważyć, na jednym ss postać jest wyraźnie jasna (w przypadku intelowskiego HD), a na drugim model broni, postaci jest o wiele ciemniejszy (Nvidia). Taka sama sytuacja jest np. w World of Tanks. Czołgi i otoczenie sprawia wrażenie o wiele jaśniejszego w przypadku Integry niż Nvidi. Z racji, że jestem już przyzwyczajony do gry na takich teksturach, to czy można odpowiednio skonfigurować w panelu sterowania Nvidii ustawienia, by uzyskać taki efekt?

Jeżeli temat jest w nieodpowiednim dziale to proszę o przeniesienie, bo nie bardzo wiedziałem gdzie to napisać.

Pozdrawiam

Marcin

post-316104-0-37519900-1438417069_thumb.

post-316104-0-51083000-1438417076_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...