Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Win 10 a sterowniki

Polecane posty

Witam jutro jest premiera 10 dawno dostałem powiadomienie o aktualizacji ale zaglądam na stronę producenta Creative i do mojej dźwiekówki SB FX Pcie nie ma sterów do 10 nadal czy stery od 7x64 bedą pasowały do win10? Nie chcę przeżywać tego samego jak na poczatku z win 7 gdzie nie działały stery pod SB Audigy SE dopiero zmodyfikowane zaczeły działąć.Czy te z win7 albo jakieś zmodyfikowane będą działały z win10? Co mam robic wstrzymać się na razie z aktualizacją?

Następnie czy aktualizaję dostanę do wersji x64 jaką teraz posiadam? Niech ktoś napiszę jak zaktualizuję jak to przebiega czy trzeba na nowa instalować gry i programy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos mi odpowie na tamto w sprawie sterów i jeszcze mam dwa pytania jak ze sterami do pada xbox360/Pc pod win10 bo tez sterów nie znalazłem i czy podczas tej aktualizacji bedę musiał zakładac jakieś konto bo w 7 nie musiałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pady Xbox 360 działają bez problemu. Mam i oryginał i "podróbę" od speedlinka, oba prawidłowo wykryte jako "xbox 360 controller for windows" i działają w GTA V.

Ze sterownikami do dźwiękówki nie powinno być problemów. Prawie wszystkie sterowniki pod jakiekolwiek urządzenie zrobione pod windows 7 działały w 8/8.1, windows 10 też nie wprowadza aż tylu zmian w podstawowej strukturze żeby od razu wszystko pochrzanić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli chodzi o sterowniki, to WIndows 10 zmienia bardzo dużo. Dlatego zresztą np. nie da się wprowadzić obsługi DX12 do Windowsa 8.1. Przybliżone daty wyjścia sterowników dla Windowsa 10 przez Creative masz tutaj, przy czym część z nich była już kilkakrotnie przesuwana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za odpis to bedą pasowły 7/8.1x64 bo teraz to zgłupiałem jak piszecie?. Jak to jest z kluczem w tej aktualizaji klucz dostne nowy czy ten oryginalny z 7 będzie pasował? Jak czytam sa problemy z aktywacjią.

I czy trzeba mieć jakieś konto na MS żeby 10 zainstalować czy nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpewniej sterowniki od Windowsa 7/8 nie będą działały. Ludzie na forum Creative'a od miesięcy próbują się doprosić o sterowniki dla Windowsa 10, na razie bezskutecznie.

Na resztę pytań znajdziesz odpowiedzi w sąsiednich tematach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...