Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zawek11

Internet bezprzewodowy UPC

Polecane posty

Cześć mam pytanie czy się wgl. opłaca kupować UPC ? bo mam zamiar zmienić dostawcę internetu bo jest irytujący i ta niby ,,radiówka" miesza w tym internecie :) Mam takie pytania kilka bo troszkę wiem o UPC i zadaje teraz

1) Czy UPC ma bez limitu dane ? tzwn. że mogę pobierać ile chce ? itd?,

2)Opłąca się cenowo ?

3)Mam radiówkę i nie będzie żadnych zakłóceń? :)

Proszę mi odpowiedzieć szczerze na tą wszystko i obiektywnie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC nie prowadzi usług internetu radiowego.

Musisz mieć dostęp do sieci UPC (w twojej okolicy musi być naziemna infrastruktura UPC). Jeśli chodzi o jakość, stabilność i ceny usługi jest OK, chociaż przy większych prędkościach najlepiej jest mieć własny router Wi-Fi, a modemorouteru używać jedynie jako modemu kablowego.

Stacjonarny internet od UPC nie ma limitu danych. Co do opłacalności - bez wiedzy, gdzie mieszkasz i jaka jest w okolicy konkurencja, trudno się wypowiadać.

UPC jest też wirtualnym operatorem komórkowym i w tym trybie ma limity danych, i jest nieopłacalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha.. bo mam dostawcę internetu 1km od sb wink_prosty.gif a lecą w [CIACH] jak nie wiem co P smile_prosty.gif i szukam innego dostawcę internetu,który ma dobry zasięg z radiówką.

Na forum obowiązuje zakaz używania słów powszechnie uważanych za wulgarne. Przeczytaj jeszcze raz regulamin. - politan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...