Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mavnik

Lenovo y50-70 Mikrofon zew. a wejście s/pdif

Polecane posty

Od niedawna mam laptop lenovo y50-70 i jakoś nie za bardzo pasuje mi wbudowany tam mikrofon i chciałbym podłączyć inny. Czy mogę podłączyc mikrofon zalman zm-mic1 pod to wejście s/pdif? Bo to 2 wejście audio mam zajęte przez słuchawki i nie wiem gdzie miałbym podłączyc ten mikrofon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlacz mikrofon. Kliknij prawym na ikone glosnika (na dole po prawej stronie), wybierz "Urzadzenia do nagrywania" i sprawdz czy wykryje mikrofon, jezeli beda 2 to przelacz na ten drugi i ustaw "Ustaw Domyslnie".

Jezeli nie to sprawdz na stronie producenta czy nie ma sterownikow do tego mikrofonu

Probowales sam podlaczyc (bez sluchawek) i razem (ze sluchawkami) pod s/pdif? lub wejscie na mikrofon/sluchawki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc w Menadżer Realtek HD Audio w zaawansowanych ustawieniach dałem "oddzielenie wszystkich gniazd wejscia jako niezależnych urządzeń wejścia" i w "Urządzenia do nagrywania" mam MIc in the front panel który ciągle jest niepodłączony (nieważne w które wejście podłącze mikrofon), drugie to mikrofon w laptopie i nwm co to jest to 3 ale z tego co próbowałem to on nic nie robi (może sie mylę). I nawet jak podłącze moje słuchawki pod s/pdif to one nie działają (mam Superlux HD681 EVO).

post-916773-0-66386400-1437862328_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy masz mozliwość podlaczenia innego mikrofonu? Aby sprawdzic port.

Czy masz mozliwosc sprawdzenia swojego mikrofonu (zalman zm-mic1) na innym sprzecie?

Mikrofon niepodlaczony - to jest najpewniej Zalman

Mikrofon Realtek - to jest laptop

Miks stero - nie wiem co to jest ale pewnie to jest z sterownikami od dzwieku (Realtek)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...