Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Darkon202

,,Nasze systemy wykryły nietypowy ruch z twojego IP"

Polecane posty

Witam, otóż mam taki problem....wróciłem dzisiaj do domu, chce wejść na stronę główną w mojej przegladarce, a ty wyskakuje mi komuniktak, że połączenie mam zablokowane a ppod spotem ,,,Nasze systemy wykryły nietypowy ruch z twojego IP....nie pamiętam co dalej, ale trzeba wysłać smsa koszt 6 zł i przyjdzie jakiś kod, nie moge wejść na żadna stronę, bo nic nie działą, nawet wi fi gdy chce na telefon wejść....zrobiłem format laptopa, ale dalej to samo....podczepiłem wiec swój modem którego używam przy kompie i śmiga mi wszystko, ale nie wiem czemu gdy jestem podłączny przez wi fi to [beeep]

tak brzmi całość, ludzie pomózcie!!....,,Został wykryty podejrzany ruch! nasze systemy wykryły, że z Twojego adresu IP został wykryty podejrzany ruch (spam, malware, apache-attack). Dostęp do połączenia z tym hostem został tymczasowo zablokowany ze względów bezpieczeństwa. Aby odblokować połączenie, wypełnij poniższy formularz potwierdzając, że jesteś człowiekiem.

Wyślij SMSa pod numer 7555 (koszt 6.15 z) o treści MICROVPS, otrzymany kod wpisz w poniższym formularzu. Jeśli weryfikacja przebiegnie pomyślnie, połączenie zostanie odblokowane"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podmienione DNSy na routerze. Najlepiej byłoby zresetować router do ustawień fabrycznych i ustawić wszystko od początku. Alternatywnie można zalogować się na router i ustawić prawidłowe adresy DNSów (można użyć np. DNSów Google: 8.8.8.8 oraz 8.8.4.4). Warto też zmienić hasło do routera z domyślnego na coś innego.

Jeśli będziesz miał problemy z przestawieniem tego, to napisz chociaż jaki masz dokładnie router i jakiego dostawcę internetu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...