Skocz do zawartości

Polecane posty

Ktoś oprócz mnie w to grał? Bo ja tu tak tylko siedzę i myślę, że Yakuza 4 to jedna z najlepszych gier na PS4, a 5 to jedna z najbardziej oczekiwanych przeze mnie w tym roku gier. Chciałbym tylko móc dostać dwójkę w normalnej cenie, dzięki Sega za nie wydanie Yakuza HD Collection poza Japonią. Tak samo jak Black Pnather i Ishin.

Edytowano przez zoldator
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem i jest to jedna z moich ulubionych gier na PS3. Co prawda czwórki nie skończyłem (okazało się że płyta jest uszkodzona i gra zawsze zawieszała mi konsolę pod koniec wątku Akiyamy), ale trójkę połknąłem dość szybko. Początek był trochę przeciągany i wątek sierocińca był momentami nudny, ale doskonale wpłynęło to na końcówkę, bo autentycznie było mi żal tych dzieci po tym co się później działo. Sama gra broni się świetną fabułą, dobrze rozpisanymi i zagranymi postaciami, fajnym systemem walki i otwartym światem, który w ogóle nie nudzi i nie męczy, bo nie ma jeżdżenia pół godziny pomiędzy punktami żeby zrobić zadanie trwające 5 minut. Jej największym przekleństwem jest chyba to że dostała etykietę "japońskiego GTA", a z tą grą łączy ją chyba tylko otwarte miasto. Sama gra na tym nic nie traci, ale ściąga audience GTA który później narzeka że nie ma aut, pistoletów mało itd.

Piątki na razie pewnie nie kupię bo muszę w końcu dorwać działającą czwórkę i ją skończyć. Za to nie mogę wybaczyć że Sega postanowiła olać rynek pozajapoński i nie wydała nigdzie Yakuza Kenzan.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sierociniec to jedna z tych rzeczy, w którymi Yakuza 3 eksperymentowała, i która nie do końca wyszła. Czasami wychodziły z tego niezłe sceny pokroju meczu wrestlingowego, ale to powinien być jakiś rodzaj sidequestów, nie wymuszona przerwa od "normalnej" gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie Yakuzy będą na PC. Nie ma sensu kupować konsoli dla tej serii. Nie tyle trzeba liczyć na zapowiedzi tylko daty wydań. Yakuza 0 i Kiwami już są Kiwami 2 pewnie w tym roku remaster 4 i 5 w 2020 no 6 część w 2021. Ogólnie wszystko wyjdzie przed nową generacją konsol.

Edytowano przez cali
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiera Yakuza Kiwami 2 - 9 maja na steam. Na nowych kartach Nvidia z serii RTX nie można osiągnąć 60 FPS w 4K. Gra posiada grafikę na innym silniku niż poprzednie dwie gry 0 czy kiwami. Nowy silnik zawitał również w Y6.

-------------------------------------------------------------------------------

Premiera Yakuza Collection na PS4 zwiera  części 3,4,5 w wersji zremasterowanej dostępne w Europie w sklepie playstation w cenie 249zł. Po zakupie kolekcji poszczególne gry będą dostępne w różnych terminach wtedy pojawi się możliwość pobrania danej gry:

Dostępność gier na rynku europejskim

Yakuza 3 Remastered – dostępna od 20 sierpnia 2019 r.
Yakuza 4 Remastered – dostępna od 29 października 2019 r.
Yakuza 5 Remastered – dostępna od 11 lutego 2020 r.

--------------------------------------------------------------------------------

Geneza serii Yakuza:

Yakuza to seria sponsorowana przez Yakuze według plotek to również powstanie gry było zainicjowane przez tą organizację. Głównie powstanie serii  miało cel  jako promocję wśród rekrutów oraz przekazanie wartości kodeksu obecnym członkom jak i przyszłym Yakuzy. Seria była konsultowana podczas produkcji z członkami Yakuzy. Nie wszystkie elementy prawdziwe są zawarte w grze ze względu na ograniczenia prawne nałożone na twórców gier np. narkotyki nie występują w grze a miasta i tereny są fikcyjne aby nie były powiązane w sposób negatywny z miastami japońskimi. Wydawca Sega ograniczył pierwotne wersje wyłącznie na rynek japoński z czasem edycje trafiły na inne rynki. W ostatnim czasie seria będzie wydawana również w całości na PC ale z opóźnieniem względem konsol Playstation. Wersje na Xboxa czy Nintendo nie zostaną wydane w ogóle.

-------------------------------------------------------------------------------------

W wersjach na platformie PC widnieje napis że  "Prawdziwy Yakuza gra na padzie". Twórcy deklarują że sposób sterowania był tworzony z myślą o kontrolerach konsolowych.

Nie wszystkie gry zostały z serii wydane z wersją inną niż japońska wersja lokalizacyjna anglojęzyczna jest stopniowo wprowadzana przy premierze odsłony w U.S.A.

Prawdziwy Yakuza gra po japońsku i jakby nie mówić to prawda Yakuzą może zostać tylko Japończyk.

Edytowano przez cali
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...