Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aliadii

AMD Cataclyst

Polecane posty

Witam mam problem ze sterownikami karty graficznej, posiadam kartę Gigabyte Radeon hd7870 OC. Problem jest dosyć dla mnie dziwny nigdy wcześniej się z takim nie spotkałem otóż po wyjściu Wiedźmina 3, wyszła aktualizacja sterownika 15.5, za każdym razem gdy ją Instaluje albo kompletnie wyrzuca sterownik i muszę instalować 14.4 bo 15.5 nie da się zainstalować. Parę razy udało mi się zainstalować owy sterownik 15.5 lecz niestety po restarcie/ponownym uruchomieniu komputera był on zawsze downgrade'owany do wersji 14.4, nie dokuczałoby mi to gdyby nie to, że sterownik dość często traci aktywność w grach powodując ich zawieszenie lub całkowite wysypanie się systemu windows. Posiadam 64 bitową Wersję Windowsa 10. Uprzedzam pytanie na 64 bitowej wersji systemu windows 7 także występował ten problem. Mnie kompletnie wyczerpały się pomysły dlaczego tak może się dziać. Jakieś porady ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest wina sterownika, tylko:

Posiadam 64 bitową Wersję Windowsa 10. Uprzedzam pytanie na 64 bitowej wersji systemu windows 7 także występował ten problem.

Windows 10 używa zupełnie innych sterowników niż Windows 7/8 oraz jeszcze innych niż Windows 8.1. Sterowniki w Windows 10 są automatycznie instalowane i aktualizowane przez Windows Update. Nie trzebe i nie należy używać sterowników z innych źródeł. Dodatkowo Windows 10 w przypadku Wiedźmina nie potrzebuje tych poprawek, które były wprowadzane w sterowniku 15.5.

Co do problemu z niedziałającym sterownikiem na Windows 7, to upewnij się, że ściągnąłeś wersję dla tego systemu. Jeśli tak, to odpal DDU, bo może zostały jakieś śmieci po starym sterowniku, z którym system sobie nie radzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...