Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SpicyTunaRoll

Niebieskie ekrany podczas minimalizacji.

Polecane posty

Witam niedawno powymieniałem większość podzespołów, i został mi tylko stary procek. Nie wymieniłem wszystkiego naraz, minimum miesiąc czasu pomiędzy jednym a następnym podzespołem (powolutku odkładałem sobie pieniążki). Dopiero po wymianie ramu zaczęły się problemy z BSOD. Zawsze mają one miejsce kiedy minimalizuje lub maksymalizuje coś, szczególnie podczas wyłączania jakiejś gry lub przełączaniem się pomiędzy programem pracującym w pełnym ekranie a pulpitem. Zazwyczaj kod błędu to page fault in nonpaged area 0x50 chociaż raz był 0x00003b. Sterowniki zaktualizowane, nowy system, antyvirus avg ( próbowałem aviry, to samo a nawet gorzej bo firewall aviry zaczął wariować) Załączam zip z folderu minidump. W dzienniku zdarzeń doszukałem się dosyć sporo błędów: ,,W urządzeniu \Device\CdRom0 wystąpił zły blok.'' ,, Nastąpił ponowny rozruch komputera po operacji wykrywania błędów. Wyniki tej operacji były następujące: 0x00000050 '' ''Nastąpił ponowny rozruch komputera po operacji wykrywania błędów. Wyniki tej operacji były następujące: 0x0000003b (...) '' ,,Usługa Usługa listy sieci zależy od usługi Rozpoznawanie lokalizacji w sieci, której nie można uruchomić z powodu następującego błędu:

Uruchomienie usługi zależności lub grupy nie powiodło się.'' ,,Model DCOM odebrał błąd 1084 podczas próby uruchomienia usługi WSearch z argumentami w celu uruchomienia serwera:

{7D096C5F-AC08-4F1F-BEB7-5C22C517CE39}''Nie można załadować następujących sterowników startu rozruchowego lub systemowego: AFD Avgdiska (kilka następnych avg-coś) CSC DfsC discache NetBIOS NetBT nsiproxy Psched rdbss spldr tdx Wanarpv6 WfpLwf. '' można jakoś sprawdzić co to za sterowniki? ,, Wystąpił błąd dotyczący co najmniej jednego ze sterowników trybu użytkownika. Proces obsługi został zakończony. To może spowodować tymczasowe przerwanie dostępu do urządzenia.'' Ogólnie całkiem dużo było błędów CdRom0.

Minidump.zip

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...