Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ziomusek123

Monitor nie włącza się przy starcie komputera.

Polecane posty

Witam, tydzień temu znajomy kupił komputer za 1000 zł, sprzedający wysłał mu pocztą polską, i pech chciał, że przy odbiorze nie było jego tylko przesyłke odebrała jego babcia i jak się okazało podczas przewozu obudowa komputera z jednej strony się wgniotła i nie chce działać.

Znajomy starał się o odszkodowanie jednak oddali mu zaledwie 140 zł ... Zamówił sobie następny komputer a ten oddał mi, powiedział bym zrobił z nim co chce.

Więc tak po podłączeniu zasilania i włączeniu kompa wentylator od karty graficznej, procesora, zasilacz się uruchamiają, jednak nie chce się wgl odpalić monitor.

Ramy na 100% dobre, bo wziałem z mojego pc, nie sprawdzałem tylko dysku czy słychać go czy nie. Dodam jeszcze, że diody na płycie świecą. Co według Was mogło się zepsuć w tym PC ?

Edit. Sprawdzałem i na zintegrowanej karcie graficznej to samo jest, odpinałem dysk, wyciągałem ramy i to samo, aby 2 razy zapika i wiatraki chodzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monitor działa na 100%. Jutro poodłączam wszystkie kable zasilania z płyty i dam znać. Mogło się stać też chyba że podczaś wstrząsów odpiął się któryś z kabli prawda ? smile_prosty.gif

Specyfikacja kompa.

AMD FX-4100 Quad-Core 3616 MHz | ASUS M5A78L-MLX V2 | Radeon HD6750 | 4GB Ram | FEEL 520W |

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...