Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gurthang

Rozwiązany: Problem z połączeniem internetowym

Polecane posty

Mniej więcej od wczorajszego wieczora mam problemy z internetem. W losowych odstępach czasu system wyświetla mi komunikat o braku podłączenia do sieci. Przeglądarka internetowa pokazuje że nie można połączyć się z siecią, Steam to samo. Co ciekawę jeśli zreseuje komputer, włączę przeglądarkę i odświeżę strone to internet magicznie się pojawia. Dzwoniłem do mojego dostawcy internetu i kazał mi przekręcić odbiornik który znajduje się na moim balkonie bardziej w stronę nadajnika co zrobiłem. Pomogło na jakiś czas ale teraz znowu mam randomowe braki połączenia. Czasem zdarza się to raz na godzinę, a czasem co 15 minut. Nie znam się kompletnie na routerach, modemach itp. Czy te braki połączenia mogą być wynikiem jakiegoś wirusa? Skan avastem nic nie znalazł, malwarebytes też nic nie wykrył. Zaradźcie coś bo przecież środek wyprzedaży steamowych a ja nawet normalnie nie mogę zakupionych gier pobrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprostsze rozwiązania są zwykle najlepsze.

Jeśli problem ustał (nawet na moment) po przestawieniu nadajnika to pokręć nim jeszcze. Pewnie dostawca ma/miał problem z nadawaniem.

Jeśli nie pomoże to opisz swój układ sieci.

Karta LAN, karta WiFi, modem, router itd.

Napisz modele tego co masz i w jaki sposób jest to ze sobą połączone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...