Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2015

Polecane posty

Ql cztery pełniaki... W sumie jestem ciekaw, jaki system tym razem decyduje o kolejności przecieków... Alfabetycznie? Od "najsłabszego" do "najmocniejszego" czy od najmłodszego do najstarszego? Przydałaby się odpowiedź ale róbta jak chceta :v

Tym razem wg mojego widzimisię, czyli zaczynam od tych, które sam uznałem za najsłabsze do najlepszego według mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ql cztery pełniaki... W sumie jestem ciekaw, jaki system tym razem decyduje o kolejności przecieków... Alfabetycznie? Od "najsłabszego" do "najmocniejszego" czy od najmłodszego do najstarszego? Przydałaby się odpowiedź ale róbta jak chceta :v

Tym razem wg mojego widzimisię, czyli zaczynam od tych, które sam uznałem za najsłabsze do najlepszego według mnie.

Ale na okładce pewnie i tak jeden pełniak jest napisany większymi literami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o przeciekach, jak ten czas leci. biggrin_prosty.gif

Ten pełniak nic mi nie mówi, zaczekam na resztę.

Jak wychodzą dwa numery CDA w miesiącu, to nic dziwnego, że człowiek może zapomnieć o jednym z nich. ;) CDA daje to co może. Wobec pozytywnych recenzji kilku gier o sportach walki, dostaliśmy Real Boxing bo o pismo może dostać na cover. I bardzo dobrze. Ja w ogóle nie kojarzę tej gry, ale pamięć już nie ta i w ostatnim kwartale prawie w ogóle nie czytałem CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na czwarty pełniak to bardzo dobry tytuł, na pewno zagram. Główny pewnie będzie znowu od Activision, 2 pozostałe od Ubisoftu. Pierwszy pełniak to będzie pewnie Race Driver: Grid. Jest po angielsku, jest i spolszczenie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, real boxing (z tego co wyczytałem w internecie) nie jest złą grą, chyba będzie można w to bez bólu pograć. No i to polska gra, co dla niektórcyh może być jakimś tam czynnikiem motywującym do zagrania (lub do nie zagrania). Podsumowując: nie jest źle jak na czwarty pełniak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...